Informacje24 września 2015, 17:00,

XII sesja Rady Powiatu Piaseczyńskiego

XII sesja Rady Powiatu Piaseczyńskiego rozpocznie się w dniu 24 września 2015 r. (czwartek), o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14.

XII sesja Rady Powiatu Piaseczyńskiego

Program sesji zawiera następujące sprawy:
1) otwarcie obrad i stwierdzenie ich prawomocności,
2) przyjęcie porządku obrad,
3) przyjęcie projektu protokołu z XI sesji Rady Powiatu,
4) przedstawienie informacji:
a) o przebiegu wykonania budżetu powiatu piaseczyńskiego za I półrocze 2015 roku,
b) o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej powiatu piaseczyńskiego za I półrocze 2015 roku,
c) o przebiegu wykonania planu finansowego Powiatowej Biblioteki Publicznej za I półrocze 2015 roku,
5) rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w uchwale w sprawie wieloletniej prognozy finansowej powiatu piaseczyńskiego,
6) rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej na 2015 rok,
7) rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Piaseczyńskiego,