Informacje29 listopada 2014, 08:00,

XII Memoriał Gawłowskiego w piłce siatkowej w GOSiR Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


29-30 listopada 2014 roku będzie miała miejsce XII edycja Memoriału Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej. Czołowe amatorskie zespoły siatkarskie zmierzą się podczas imprezy ku pamięci jednego z najlepszych polskich siatkarzy Wiesława Gawłowskiego, wielkiego sportowca, mistrza olimpijskiego z kadry Huberta Wagnera. To właśnie założona przez Patrona amatorska sekcja siatkówki Bobry Piaseczno jest organizatorem imprezy wspólnie z GOSiR Piaseczno. Mecze odbywać się będą na hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sikorskiego w Piasecznie. Zapraszamy na Memoriał Gawłowskiego.

XII Memoriał Gawłowskiego w piłce siatkowej w GOSiR Piaseczno

Oto pełna lista uczestników XII Memoriału Wiesława Gawłowskiego:
1. Bobry Piaseczno
2. UKS Powsinek Wilanów
3. PZPS
4. AON Rembertów
5. Mogielanka Mogielnica
6. ADS Wolta
7. Volley Club
8. MUKS Krótka
9. Cyrk z Bukaresztu
10. AZS Gocław
11. NETS Volley
12. AS BRO Świder
13. UKS "Jedynka" Nowy Dwór Maz.
14. iProArt Team
15. Wariaty
16. Disneyland

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

XII Memoriał Gawłowskiego w piłce siatkowej w GOSiR Piaseczno

Lista rezerwowa:
17. GKS Słupno
18. Zawidz
19. Plaża

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 listopada 2014, 15:01,

Trwa przebudowa ul. Mleczarskiej w Piasecznie - uwaga na utrudnienia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W związku z trwającą przebudową zamknięta jest ul. Mleczarska w Piasecznie na odcinku od ul. Sękocińskiej do ul. Energetycznej. Obecnie na zamkniętym odcinku trwają prace związane z budową przyłączy kanalizacyjnych. Jeśli pogoda będzie sprzyjać drogowcom ta część robót powinna zakończyć się jeszcze przed świętami. Szczegółowy harmonogram prac uzależniony jest od warunków pogodowych. O wyłączeniach kolejnych odcinków ul. Mleczarskiej będziemy informować na bieżąco.

Remont ul. Mleczarskiej w Piasecznie

Na 1350-metrowym odcinku od ul. Syrenki do ul. Łabędziej zaplanowano wykonanie wielowarstwowej podbudowy jezdni oraz ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego. Konstrukcja drogi została przystosowana do średniego natężenia ruchu z dopuszczeniem ruchu ciężkiego. Wzdłuż ulicy zaprojektowano ścieżkę rowerową, szerokie chodniki oraz niewielki pas zieleni, który oddzieli jezdnię od ciągu pieszo-rowerowego. W ramach prac budowlanych zostanie przebudowana również cała infrastruktura techniczna drogi, m.in. zostanie wykonana kanalizacja deszczowa, będą wybudowane przyłącza kanalizacji sanitarnej do posesji, zostaną przebudowane sieci: gazowa, wodociągowa, elektroenergetyczna i teletechniczna. Na całej długości ulicy staną nowe latarnie. W rejonie skrzyżowania z ul. Energetyczną zostanie wybudowane rondo z wyspą środkową z kostki granitowej, które pozwoli w płynny sposób przenieść ruch pojazdów z ul. Energetycznej.

Łączny koszt przebudowy ul. Mleczarskiej wyniesie ponad 6,5 mln zł i zostanie sfinansowany z budżetu gminy Piaseczno – ponad 4,5 mln oraz z budżetu spółki PWIK Piaseczno – blisko 2 mln zł. Prace budowlane powinny zakończyć się do końca czerwca 2015 r.

UMiG Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=5&t=6179

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie