Informacje23 lutego 2010, 00:00,

XI Turniej Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa wsi Baniocha

Sołtys wsi Baniocha, Zespół placówek Oświatowych i Kultury Fizycznej, Zespół Szkół w Baniosze, UMiG Góra Kalwaria zapraszają na XI Turniej Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa wsi Baniocha. Zawody odbędzie się w najbliższą sobotę 27 lutego 2010 roku w Zespole Szkół w Baniosze (ul. Szkolna 1). Rozpoczęcie zawodów o godz. 10.00. Zapisy i rozgrzewka od 9.00. Serdecznie zapraszamy na Turniej Tenisa Stołowego.

Program zawodów: 9:00 - 10:00 Zapisy i rozgrzewka; 10:00 - 14:00 Zawody; ok. 14:00 Zakończenie zawodów. Rozdanie nagród. Kategorie: Szkoła Podstawowa Dziewczyny, Szkoła Podstawowa Chłopcy, Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne, OPEN Kobiet oraz OPEN Mężczyzn.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje23 lutego 2010, 00:00,

Afryka moje marzenie - wystawa Leszka Nowaka Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Leszka Nowaka - Afryka moje marzenie, która będzie można oglądać od 26 lutego do 12 marca 2010 roku. Miejsce: sala Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wernisaż wystawy odbędzie się 26 lutego 2010 roku o godz. 18.30. Zachęcamy do zapoznania się z wystawą fotograficzną Leszka Nowaka w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno