Informacje21 listopada 2013, 00:00,

XI Memoriał Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej w GOSiR Piaseczno

Czołowe amatorskie zespoły siatkarskie po raz kolejny zmierzą się podczas imprezy dedykowanej jednemu z najlepszych polskich siatkarzy. 23 i 24 listopada 2013 roku na terenie piaseczyńskiego Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się już jedenasta edycja Memoriału Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej amatorów. Uroczyste otwarcie imprezy przewidziane jest w sobotę na godzinę 14.00. Wśród zaproszonych gości imprezy są m.in. burmistrz Zdzisław Lis, który ufundował nagrody za indywidualne osiągnięcia, a także koledzy Wiesława Gawłowskiego z boiska: Andrzej Warych, Ryszard Bosek, Edward Skorek i Włodzimierz Sadalski. Patronat honorowy nad imprezą objęła pani Barbara Gawłowska.

Memoriał Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej w GOSiR Piaseczno

Memoriał Wiesława Gawłowskiego to cykliczna impreza, która skupia zespoły siatkarskie głównie z południowych rejonów Warszawy i podwarszawskich miejscowości, ale też i z odleglejszych miast. Celem imprezy jest przede wszystkim uczczenie pamięci Wiesława Gawłowskiego, wielkiego sportowca, mistrza olimpijskiego z kadry Huberta Wagnera, ale też popularyzacja siatkówki oraz integracja środowiska lokalnego. To właśnie założona przez Patrona amatorska sekcja siatkówki Bobry Piaseczno jest organizatorem imprezy. W turnieju tradycyjnie bierze udział szesnaście drużyn podzielonych na cztery czterozespołowe grupy.

Memoriał Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej w GOSiR Piaseczno

Memoriał Wiesława Gawłowskiego zgłoszone zespoły:
1. Bobry Piaseczno (gospodarze)
2. Wilanów Warszawa Seniors
3. Wilanów Warszawa Juniors
4. Plaża
5. UKS Budowlani Góra Kalwiaria
6. Jurne Młokosy
7. Tytan
8. SPS Konstancin Jeziorna
9. ADEHADE
10. KS Mogielanka Mogielnica
11. AON Rembertów
12. MUKS Krótka
13. Wkrótce
14. AZS Gocław
15. Plażowicze
16. AS BRO Świder
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 listopada 2013, 00:00,

X GMINNE TEATRALIA LESZNOWOLSKIE

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza wszystkich młodych aktorów z naszej gminy do udziału w X Gminnych Teatraliach Lesznowolskich. Coroczny przegląd teatrów młodzieżowych i dziecięcych odbędzie się 21 i 22 listopada 2013 roku w godz. 10.00 - 15.00 w sali teatralnej w świetlicy GOK Lesznowola w Janczewicach przy ul. Jedności 99 a.

X GMINNE TEATRALIA LESZNOWOLSKIE

REGULAMIN X GMINNYCH TEATRALIOW LESZNOWOLSKICH 2013 (.pdf)
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola