Informacje30 stycznia 2018, 08:18,

X-Fight Piaseczno nagrodzony na Balu Mistrzów Kickboxingu 2017

W sobotę 13.01.2018, w hotelu Everest w Węgrowie, odbył się "Bal Mistrzów Kickboxingu 2017" organizowany przez Polski Związek Kickboxingu.

Zawodniczki Light contact Paulina Jarzmik, Dorota Godzina i Marta Rządkowska-Kichner wraz z trenerami kadry Henrykiem Piwowarem i Leszkiem Jobsem foto archiwum klubu

Podczas uroczystej gali odbyło się wręczenie wyróżnień i nagród - Heros 2017 najlepszym zawodnikom, trenerom, sędziom i działaczom. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych byli również zawodnicy klubu X Fight z Piaseczna:
- Paulina Jarzmik, Marta Rządkowska-Kichner, Łukasz Wichowski - wyróżnienie za wysoki wynik sportowy w 2017r
- Paulina Jarzmik - Heros 2017 -najlepsza zawodniczka formuł planszowych
- Dorota Godzina - Heros 2017 -najlepsza zawodniczka walk zawodowych
- Łukasz Wichowski - Heros 2017 -najlepszy zawodnik walk zawodowych

X-FIGHT PIASECZNO NAGRODZONY

Na podstawie punktacji z imprez rangi mistrzowskiej wyłoniono również najlepszy klub sportowy w 2017 roku. Herosa w tej kategorii otrzymał klub X Fight z Piaseczna.

Na ten wspaniały sukces złożyła się wieloletnia, systematyczna praca zawodników, kadry trenerskiej, działaczy i rodziców a także pomoc sponsorów a zwłaszcza Gminy Piaseczno, która od lat wspiera proces szkolenia w tym klubie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Informacje31 stycznia 2018, 08:00,

Pomoc osobom bezdomnym na terenie powiatu piaseczyńskiego

Na terenie powiatu piaseczyńskiego pomoc osobom bezdomnym świadczą dwie organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie Monar - Markot w Bobrowcu i Fundacja „Szafirowa” w Zawodnem. To w sumie 125 miejsc moclegowych (w okresie zimowym dodatkowo 20 dostawek), pomoc rzeczowa, terapeutyczna, medyczna i prawna.

POMOC OSOBOM BEZDOMNYM NA TERENIE POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Stowarzyszenie MONAR - Schronisko dla Osób Bezdomnych MARKOT w Bobrowcu
Bobrowiec, ul. Mazowiecka 76, tel. 22 750 16 25, 730 035 999
Liczba miejsc : 75, dodatkowo w okresie zimowym 15 dostawek
Forma pomocy: nocleg, posiłki, praca socjalna, społeczność terapeutyczna, pomoc rzeczowa, pomoc w zdobyciu pracy i mieszkania.

Schronisko - Dom dla Bezdomnych fundacji "Szafirowa"
Prażmów, ul. Franciszka Ryxa 9, 22 750 23 58
Liczba miejsc : 60, dodatkowo w okresie zimowym 5 dostawek
Forma pomocy: schronienie, pomoc socjalna, medyczna, prawna i psychologiczna, pomoc rzeczowa.

W razie nagłej potrzeby uzyskania pomocy w formie schronienia należy zgłosić się do straży miejskiej lub gminnej lub policji.