Informacje23 lutego 2008, 00:00,

Wywoływanie Wiosny na imprezie w Klubie Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno zaprasza mieszkańców na imprezę wiosennego przesilenia, która odbędzie się 1 marca 2008 roku, od godziny 21:00 w Klubie Kino w Piasecznie. W Klubie Kino wiosna przychodzi najwcześniej. Wstęp na imprezę 5 złotych. Serdecznie zapraszamy na imprezę Wywoływanie Wiosny do Klubu Kino w Piasecznie!

Wywoływanie Wiosny w Klubie Kino Piaseczno
kliknij, aby powiększyć plakat imprezy

Podczas imprezy Wywoływanie Wiosny w Klubie Kino zagrają: Danny Deep, oraz Comet. W Klubie Kino w Piasecznie przeżyjecie nie zapomnianą noc w takich rytmach jak: house, funky house, electro house. Organizatorzy imprezy zamierzają wreszcie odwołać zimę i zacząć nowy sezon.

Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas na godzinę 21:00, w sobotę: 1 marca 2008 roku. Klub Kino znajduje się w Piasecznie, przy ulicy Sienkiewicza 11. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 - przystanek Kolejka Piaseczyńska (dawniej Kino Mewa).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje15 lutego 2008, 00:00,

Finał Powiatowo Gminnej Ligi w Halowej Piłce Nożnej

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego www.piaseczno.pl poinformowało, że w najbliższą sobotę 16 lutego 2008 roku, rozegrany zostanie finał kolejnej edycji Powiatowo - Gminnej Ligi w Halowej Piłce Nożnej Pięcioosobowej. Finał rozegrany zostanie w Tarczynie. Współorganizatorem finału i uroczystego zakończenia Ligi jest Powiat Piaseczyński.

W sezonie 2007/2008 rozgrywki Ligi zorganizowane zostały po raz czwarty. Bierze w nich udział 19 drużyn, z czego 10 drużyn w I lidze oraz 9 w II lidze. Drużyny z II ligi walczą o awans do I ligi. Drużyny rozgrywające spotkania w I lidze walczą o tytuł Mistrza Powiatu Piaseczyńskiego. I kolejka rozgrywek rozpoczęła się 25 listopada 2007 roku. Mecze odbywają się w Tarczynie. ¬ródło informacji: www.piaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński TARCZYN
Tematy:Tarczyn