Informacje20 czerwca 2012, 00:00,

Wysypisko Książek na Teatraliach w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wysypisko Książek będzie obecne na Rynku w Piasecznie, podczas Piaseczyńskich Teatraliów Sobótkowych. W czwartek (21 czerwca) i w piątek (22 czerwca) stoisko będzie otwarte od godz. 16.00 do rozpoczęcia koncertów. W sobotę (23 czerwca) będzie można odwiedzać stoisko od godz. 12.00 do 20.00. Zapraszamy na Wysypisko Książek!

WYSYPISKO KSI¡żEK NA TEATRALIACH W PIASECZNIE
Autor zdjęcia: Michał Kisielewski

Przynieś książkę, podaj książkę, zabierz książkę... Będzie można wymienić się tytułami, oddać te niepotrzebne, zabrać te, które nas interesują. Pamiętajcie, aby przynosić książki w dobrym stanie! Miejsce: Rynek (Plac Piłsudskiego 9) w Piasecznie. (www.facebook.com)
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje18 czerwca 2012, 00:00,

Jasminum w Nowej Iwicznej - GOK Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza wszystkich mieszkańców na seans filmowy pachnący miłością, podczas którego będzie można obejrzeć film pt. Jasminum. Reżyseria: Jan Jakub Kolski. Seans odbędzie się 19 czerwca 2012 roku o godz. 19.00 w świetlicy GOK w Nowej Iwicznej, przy ul. Zimowej 25 c. Wstęp wolny. Zapraszam!

OBEJRZYJ FILM JASMINUM W NOWEJ IWICZNEJ

Dziejące się współcześnie "Jasminum" (łacińska nazwa jaśminu) opowiada historię tajemniczą i magiczną, pełną zmysłowych zapachów, wypełnioną szczególnym światłem jakie roztacza wokół siebie miłość. Klasztor, w którym toczy się akcja filmu, nie różniłby się od innych, gdyby nie fakt, że trzech mieszkających tam zakonników posiada pewną niezwykłą cechę. Każdy z nich pachnie innym, owocowym zapachem: jeden czeremchą, drugi czereśnią, a trzeci śliwą, a zapachy te mają szczególne właściwości...


Pewnego dnia do klasztoru przyjeżdża młoda konserwatorka malarstwa, która otrzymuje zlecenie odnowienia tamtejszych obrazów. Natasza pojawia się w Jaśminowie wraz ze swoją 5-letnią córką Gienią. Urok i dociekliwość dziewczynki wprowadzają wiele zamętu w spokojne dotąd życie mnichów. W tej historii i ludzie i budynki i zapachy mają swoje tajemnice.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie