Informacje1 czerwca 2012, 00:00,

Wysypisko książek na Rynku w Piasecznie

3 czerwca 2012 roku w godz. 12.00-18.00 odbędzie się pierwsza sztafeta literatury tj.: WYSYPISKO KSI¡żEK! Przynieś książkę, podaj książkę, zabierz książkę... Będzie można wymienić się tytułami, oddać te niepotrzebne, zabrać te, które nas interesują. UWAGA: postarajcie się przynosić takie książki, jakie chcielibyście sami zabrać do domu - niech będą kompletne i w miarę możliwości dobrym stanie.

Wysypisko książek w Piasecznie

Akcja Wysypisko Książek, nie jest w żaden sposób zarobkowa, więc jeśli chcecie odsprzedać książki, organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za indywidualnie podjęte transakcje. Miejsce: Rynek (Plac Piłsudskiego 9) w Piasecznie. (www.facebook.com)
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje1 czerwca 2012, 00:00,

£osiowisko - piknik rodzinny impreza sołecka

Sołtys i Rada Sołecka serdecznie zapraszają na piknik rodzinny: £OSIOWISKO, która odbędzie się 3 czerwca 2012 roku w godzinach 13.00-21.00. Miejsce: ul. Prażmowska 45, £oś. Organizatorzy zaplanowali w programie wiele atrakcji m.in.: pokazy tańca (akrobatyka-aerobik), zjeżdżalnia i basen z piłkami, pokaz straży pożarnej, grill, ogródek piwny, wypieki - ciasta i chleb domowej roboty, gry i zabawy dla dzieci, pokaz tresury psów, kucyki i inne liczne atrakcje. Muzyka będzie grała non-stop! Zapraszamy na £osiowisko 2012!

£OSIOWISKO IMPREZA SO£ECKA
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Prażmów