Informacje16 marca 2017, 18:00,

Występ sekcji perkusyjnych Centrum Kultury Piaseczno w Kuźni Rocka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 marca 2017 roku o godz. 18:00 odbędzie się występ sekcji perkusyjnych piaseczyńskiego Centrum Kultury. Miejsce: Kuźnia Rocka, ul. 17 stycznia 4, Piaseczno. Wstęp wolny. W programie: utwory i aranżacje Andrzeja Deli, Dream Theater, J.S. Pratt, S. Gadd, R. Latham. Wystąpią soliści, duety, tria oraz zespoły: CK Drums i CK Drumbit. Opieka artystyczna: Andrzej Dela. Zapraszamy na koncert do Kuźni Rocka w Piasecznie.

WYSTĘP SEKCJI PERKUSYJNYCH CENTRUM KULTURY PIASECZNO W KUŹNI ROCKA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 marca 2017, 19:00,

Byle nie o miłości koncert piosenek Agnieszki Osieckiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Z okazji Dnia Kobiet, w sobotę 11 marca 2017 roku zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenek Agnieszki Osieckiej. Wystąpi trio wspaniałych muzyków. Zaśpiewa subtelna wokalistka Nula Stankiewicz, obdarzona piękną barwą głosu, której znakiem rozpoznawczym jest łączenie poezji i jazzu.

BYLE NIE O MIŁOŚCI KONCERT PIOSENEK AGNIESZKI OSIECKIEJ

Na scenie będą jej akompaniowali wirtuoz gitary i kompozytor Janusz Strobel oraz Andrzej Jagodziński, wybitny pianista jazzowy, który ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród oraz koncerty niemal na całym świecie. Tym razem, aby upamiętnić 20-lecie śmierci wspaniałej poetki Agnieszki Osieckiej, stworzyli recital o dość przewrotnym tytule: Byle nie o miłości. To koncert zarówno dla tych, którzy lubią nucić ponadczasowe przeboje poetki, jak i dla wszystkich ciekawych oryginalnych interpretacji znanych utworów. To recital, w którym nie brakuje znanych przebojów, ale są także piosenki mało popularne. Koncert składa się z kilkunastu różnorodnych utworów, miniaturowych opowieści, prezentowanych w nieprzypadkowej kolejności. Między piosenkami nie zabraknie także samej Agnieszki Osieckiej, koncert uświetnią bowiem projekcje multimedialne archiwalnych filmów oraz zdjęć o życiu i twórczości artystki.

Bilety w cenie 30 złotych. Sprzedaż biletów: kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy, 2 godziny przed spektaklem na stronie www.konstancinskidomkultury.pl (zakładka bilety) Zniżki: Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów: Karta Dużej Rodziny, Karta Mieszkańca, Seniorzy 15%

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie