Informacje9 grudnia 2008, 00:00,

Wystawa zwyczaje i obrzędy świąteczne Muzeum Piaseczno

Muzeum Regionalne Piaseczno serdecznie zaprasza na wystawę: W DZIEń BOżEGO NARODZENIA. Podczas wystawy zaprezentowane zostaną zwyczaje i obrzędy świąteczne. Wystawa potrwa od 11 grudnia 2008 roku do 11 stycznia 2009 roku. W czasie trwania wystawy w muzeum odbywać się będą zajęcia warsztatowe przybliżające tradycje Świąt Bożego Narodzenia. Zajęcia skierowane są do przedszkoli (5-6 latki) oraz szkół podstawowych (kl. I-IV). Warsztaty prowadzone będą przez etnografa. Zajęcia trwają 1,5 h. Koszt: 5 zł/os. Terminy zajęć: 12.12.2008, 17.12.2008, 18.12.2008, 19.12.2008 o godz.12:00. Rezerwacja zajęć: Muzeum Regionalne Plac Piłsudskiego 10 w Piasecznie, tel. 022 737 23 99. Serdecznie zapraszamy do piaseczyńskiego Muzeum!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje4 grudnia 2008, 00:00,

BAZAR ADWENTOWY w Szkole Podstawowej Zalesie Górne

Forum mieszkańców Zalesia Górnego www.zalesie-gorne.eu informuje wszystkich mieszkańców, że w najbliższą sobotę 6 grudnia 2008 roku w godzinach 11:00-14:00 w Szkole Podstawowej Zalesie Górne odbędzie się Bazar Adwentowy 2008. W programie przede wszystkim będzie można kupić ozdoby świąteczne i choinkowe, kartki świąteczne, witrażyki, bombki zrobione przez dzieci szkoły w Zalesiu.

BAZAR ADWENTOWY

Oprócz tego, będzie można własnoręcznie pomalować bombki choinkowe, wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej Maestro, który rozpocznie się o godz. 13:00, a także kupić świąteczne pierniki, zjeść pyszne ciasto i napić się kawy lub herbaty w szkolnej kawiarence przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Serdecznie zapraszamy na Bazar Adwentowy w Zalesiu Górnym.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno