Informacje30 września 2017, 15:00,

Wystawa Zofii Saweckiej-Gólczewskiej

30 września 2017 roku o godz. 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy Zofii Saweckiej-Gólczewskiej. Miejsce: Filia Biblioteki w Złotokłosie przy ul. 3 maja 30 (I piętro). Malarstwo olejne jest nową pasją Zofii Saweckiej-Gólczewskiej i realizacją dawnych marzeń o sztuce. Pani Zofia maluje na płótnie, tekturze czy deskach. Jest też członkinią Piaseczyńskiej Rady Seniorów i Klubu Seniora w Złotokłosie. Zapraszamy na jesienny wieczór z kolorami Pani Zofii.

WYSTAWA ZOFII SAWECKIEJ-GÓLCZEWSKIEJ

Informacje24 września 2017, 09:00,

Turniej Ligowy Młodziczek w piłce siatkowej w Piasecznie

24 września 2017 roku w Piasecznie rozegrany zostanie Turniej Ligowy Młodziczek w piłce siatkowej, organizowany pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Rywalizować będą w naszej gminie 24 najlepsze zespoły z województwa mazowieckiego w trakcie 36 meczów na najwyższym poziomie sportowym. Kibiców zapraszamy od godz. 9.00 na hale: GOSiR Piaseczno oraz w Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie. Zawody są jednocześnie turniejem ligowym rozstawieniowym i etapem eliminacji do Mistrzostw Polski Młodziczek w sezonie 2017/2018.

TURNIEJ LIGOWY MŁODZICZEK W PIŁCE SIATKOWEJ