Informacje10 lipca 2013, 00:00,

Wystawa prac plastycznych Natalii Nejman

W ramach cyklu PROMUJEMY MIEJSCOWE TALENTY zapraszamy na wystawę Natalii Nejman uczennicy kl. III Publicznego Gimnazjum im Izabelii i Bronisława Ryxów w Prażmowie. Wystawę można oglądać do 31 lipca 2013 roku w Bibliotece Publicznej Gminy Prażmów Filia w Woli Prażmowskiej przy ul. Głównej 57, w godzinach pracy biblioteki. Zapraszamy!

WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH NATALII NEJMAN W WOLI PRAżMOWSKIEJ

Natalia Nejman ur. 17.06.1997 r. jest mieszkanką Koryt w Gminie Prażmów. Techniką plastyczną jaką posługuje się młoda artystka jest rysunek. Narzędzia jakimi się posługuje przy tworzeniu swoich prac to : ołówek, kredki, węgiel i pastele olejne.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje10 lipca 2013, 00:00,

Koncert zespołu Pizza Driver w barze Mykwa

Bar Mykwa Piaseczno zaprasza mieszkańców na wieczór z zespołem PIZZA DRIVER COVER BAND. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 13 lipca 2013 roku o godz. 20.30. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp wolny! Zapraszamy na koncert zespołu Pizza Driver w Mykwie.

KONCERT ZESPO£U PIZZA DRIVER W MYKWIE

Zespół PIZZA DRIVER COVER BAND składa się ze doświadczonych muzyków grających już jakiś czas w Warszwskich Pubów i klubach. Barwną postacią jest Adam Siemierzewicz który oryginalną barwą głosu śpiewa utwory min. Smokie, Brayan Adams, Eric Clapton. Zespół wykonuje covery lat 80 i 90 nawiązując do teraźniejszych czasów w muzyce.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno