Informacje3 czerwca 2008, 00:00,

Wystawa prac i fotografii rodzinnej Edukafka Nowa Iwiczna

Klubokawiarnia Edukafka w Nowej Iwicznej, z okazji Dnia Rodziny oraz zbliżającego się Dnia Ojca, organizuje wystawę fotografii rodzinnej pod tytułem: MOJA RODZINA W OBIEKTYWIE (składanie prac do 20 czerwca). W trakcie trwania wystawy fotografii rodzinnej, odbędzie się spotkanie z pasjonatem fotografowania. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia nowych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wystawie fotografii rodzinnej w Edukafka Nowa Iwiczna.

KluboKawiarnia Sala Zabaw Edukafka Nowa Iwiczna

Natomiast z okazji Dnia Dziecka, Edukafka organizuje WYSTAWę PRAC DZIECI (prace składamy do 5 czerwca). Organizatorzy wystawy, zapraszają do włączenia się do wystawy, której tematem będą prace naszych dzieci w dowolnej formie. Zapraszamy Rodziców i Dzieci w każdym wieku, do udziału w wystawie prac dzieci w Edukafka.

KluboKawiarnia Sala Zabaw Edukafka Nowa Iwiczna

Klubokawiarnia i Sala Zabaw dla Dzieci Edukafka w Nowej Iwicznej, to przytulne i oryginalne miejsce zaprojektowane z myślą o dzieciach i rodzicach. W Edukafka, znajdziecie salę zabaw edukacyjnych dla dzieci a dla rodziców miejsce relaksu przy kawie, książce, muzyce. Więcej informacji o Edukafka, na stronie: www.edukafka.pl

Klubokawiarnia Sala Zabaw Edukafka
ul. Zimowa 25c, Nowa Iwiczna
mail: edukafka@edukafka.pl
tel. (022) 703-30-85
tel. kom. 0661-123-088, 0607-602-556
strona: www.edukafka.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje3 czerwca 2008, 00:00,

Uroczyste obchody 60 lecia Biblioteki Publicznej Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na uroczyste obchody 60 lecia Biblioteki Publicznej w Piasecznie. Z tej okazji 6 czerwca 2008 roku, o godzinie 12:00 odbędzie się w sali Ośrodka Kultury w Piaseczno uroczystość, na której przewidziano przedstawienie historii Biblioteki, wystąpienia okolicznościowe oraz wręczenie odznaczeń i dyplomów. Obchody 60-lecia uświetni spotkanie z poetką Ireną Conti Di Mauro oraz koncert piosenek Janusza Strobla. Serdecznie zapraszamy na obchody 60 lecia Biblioteki Publicznej w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno