Informacje20 stycznia 2019, 17:00,

Wystawa prac artystycznych Kingi Łon w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 stycznia 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy ubiorów i obrazów inspirowanych cyrkiem i teatrem ulicznym autorstwa Kingi Łon pt. "Cyrk nasz powszedni". Wieczór uświetnią zaczarowane dźwięki prawdziwej katarynki. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola, Stara Iwiczna, ul. Nowa 6. Serdecznie zapraszamy.

Wystawa prac artystycznych Kingi Łon w Starej Iwicznej

Kinga Maria Łon – plastyczka, arteterapeutka, pedagożka z wykształcenia, pasji i uprawianego zawodu. Ukończyła studia wyższe na UW na wydziale pedagogicznym (animacja kulturalno – społeczna z fakultetem plastycznym i arteterapią) oraz na ASP w Łodzi na kierunku projektowanie ubioru. W pracy magisterskiej u prof. H. Depty zajęła się aktywnością plastyczną dzieci i młodzieży w kontekście wychowania „przez sztukę i do sztuki”. W ramach dyplomu pt. „Nasz cyrk powszedni” na ASP- zrealizowała kolekcję ubiorów użytkowych i kolekcję malarstwa – spójną z ubraniami z inspiracji teatrem ulicznym i Nowym Cyrkiem. Podczas praktyk w CSW w Warszawie i w teatrze lalkowym miała możliwość kształtować swój warsztat pracy i nadać kierunek dalszym działaniom artystyczno – pedagogicznym łączącym sztuki plastyczne z formami parateatralnymi. Otrzymała dyplom z Historii Sztuki na podstawie studiów podyplomowych organizowanych przez Collegium Civitas i Instytut Sztuki PAN. Obecnie kończy szkołę Drama Way dla trenerów dramy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 stycznia 2019, 07:00,

Ferie w bibliotece w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy wszystkie dzieci na ferie do biblioteki w Jazgarzewie. Odbędą się tu warsztaty z ceramiki w oparciu o książkę J. Rowling Czara ognia. Każde dziecko będzie miało niepowtarzalną okazję ulepić własną czarę z gliny, potem odbędzie się jej szkliwienie. Zajęcia odbywają się w III etapach: I – etap lepienie, II – etap szkliwienie, III – etap odbiór prac i ich omówienie. Wszystko to odbędzie się w dniach: 30.01, 13.02, 20.02 w godzinach od 15.00 do 16.30. Warsztaty prowadzić będzie instruktorka Agnieszka Soboń. Zainteresowanych „zabawą w glinie” zapraszamy do nas. Wstęp wolny. Miejsce: Filia Biblioteki w Jazgarzewie, ul. Główna 31 (budynek OSP).

Ferie w bibliotece w Jazgarzewie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie