Informacje20 stycznia 2019, 17:00,

Wystawa prac artystycznych Kingi Łon w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 stycznia 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy ubiorów i obrazów inspirowanych cyrkiem i teatrem ulicznym autorstwa Kingi Łon pt. "Cyrk nasz powszedni". Wieczór uświetnią zaczarowane dźwięki prawdziwej katarynki. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola, Stara Iwiczna, ul. Nowa 6. Serdecznie zapraszamy.

Wystawa prac artystycznych Kingi Łon w Starej Iwicznej

Kinga Maria Łon – plastyczka, arteterapeutka, pedagożka z wykształcenia, pasji i uprawianego zawodu. Ukończyła studia wyższe na UW na wydziale pedagogicznym (animacja kulturalno – społeczna z fakultetem plastycznym i arteterapią) oraz na ASP w Łodzi na kierunku projektowanie ubioru. W pracy magisterskiej u prof. H. Depty zajęła się aktywnością plastyczną dzieci i młodzieży w kontekście wychowania „przez sztukę i do sztuki”. W ramach dyplomu pt. „Nasz cyrk powszedni” na ASP- zrealizowała kolekcję ubiorów użytkowych i kolekcję malarstwa – spójną z ubraniami z inspiracji teatrem ulicznym i Nowym Cyrkiem. Podczas praktyk w CSW w Warszawie i w teatrze lalkowym miała możliwość kształtować swój warsztat pracy i nadać kierunek dalszym działaniom artystyczno – pedagogicznym łączącym sztuki plastyczne z formami parateatralnymi. Otrzymała dyplom z Historii Sztuki na podstawie studiów podyplomowych organizowanych przez Collegium Civitas i Instytut Sztuki PAN. Obecnie kończy szkołę Drama Way dla trenerów dramy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 stycznia 2019, 09:00,

Flet - Muzyczne opowieści i zabawy babuni w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 stycznia 2019 roku o godz. 10.00 odbędzie się koncert na flecie dla maluszków pt.: "Jesteśmy jagódki" z cyklu "Muzyczne opowieści" w Klubie Rodziców. Spotkanie dla dzieci w wieku 0-3 lat.  Miejsce: filia Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Serdecznie zapraszamy.

Flet - Muzyczne opowieści i zabawy babuni w Mysiadle

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie