Informacje3 czerwca 2009, 00:00,

Wystawa obrazów TADEUSZA WITEK w Górze Kalwarii

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz galeria Communio Graphis serdecznie zaprasza do galerii Communio Graphis w Górze Kalwarii na wystawę malarstwa i obrazów olejnych Tadeusza Witek pt.: GÓRA KALWARIA I OKOLICE oraz PTAKI I ZWIERZęTA £OWNE POLSKI. Wystawa potrwa do 14 czerwca 2009 roku. Galeria Communio Graphis, mieszcząca się przy ul. Pijarskiej 40, czynna jest od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00-15:00, w niedzielę w godz. 11:00-14:00.

Wystawa obrazów TADEUSZA WITEK w Górze Kalwarii

Tadeusz Witek jest malarzem sztalugowym i jako dziecko mieszkał na jednej z malowniczych wsi polskich. Zawsze fascynowała go przyroda i widoki pięknych krajobrazów, które go otaczały. Tadeusz Witek nie lubił narzucanych nurtów malarskich i nie bardzo go one pociągały upodobał sobie realizm i starał się z różnym skutkiem dojść do perfekcji. Wolał malować własne obrazy na swój sposób nie dając namówić się na zmianę stylu. No cóż indywidualista. Więcej informacji można znaleźć i przeczytać na stronie internetowej: tadeusz-witek1.bloog.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje31 maja 2009, 00:00,

Konkurs fotograficzny ZDJęCIE MIESI¡CA - MAJ 2009

Wielkimi krokami zbliża się CZERWIEC 2009 roku i w związku z tym zaczynamy II edycję konkursu fotograficznego Zdjęcie Miesiąca. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem, powinny od 1 do 10 czerwca 2009 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu - maj 2009. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym! Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z regulaminem: regulamin i nagrody w konkursie na forum ZDJęCIE MIESI¡CA.

Konkurs fotograficzny ZDJęCIE MIESI¡CA - MAJ 2009
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno