Informacje2 kwietnia 2016, 08:00,

Wystawa obrazów Adama Tyszeckiego

2 kwietnia 2016 roku zapraszamy na wystawę obrazów Adama Tyszeckiego, która dostępna będzie w siedzibie Klubu Seniora Zalesie Górne ul. Złotej Jesieni 1 (budynek Ośrodka Zdrowia). Adam Tyszecki to podopieczny Stowarzyszenia Razem Lepiej, uczestnik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Zalesiu Dolnym.

WYSTAWA OBRAZÓW ADAMA TYSZECKIEGO

Informacje25 marca 2016, 06:00,

Policja poszukuje tego mężczyzny

Policjanci z wydziału dochodzeniowo - śledczego ujawniają wizerunek mężczyzny podejrzewanego dokonanie włamania do zaparkowanej w garażu podziemnym toyoty corolli. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości prezentowanego na zdjęciach mężczyzny proszone są o kontakt z policją.

POLICJA POSZUKUJE TEGO MĘŻCZYZNY

Do zdarzenia doszło w nocy 16 marca br., w Piasecznie przy ulicy Energetycznej. Do podziemnego garażu wszedł przedstawiany na zdjęciach mężczyzna, który jest podejrzewany o dokonanie włamania do zaparkowanej tam toyoty corolli. Z pojazdu skradziono między innymi dokumenty, sprzęt elektroniczny i ubrania.

Policjanci nie wykluczają, że ten sam mężczyzna może być odpowiedzialny za inne podobne przestępstwa i wykroczenia, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie Piaseczna.

POLICJA POSZUKUJE TEGO MĘŻCZYZNY

Wszystkie osoby rozpoznające lub mogące pomóc w ustaleniu tożsamości i miejsca przebywania tego mężczyzny, proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem Tel. 22 60 211 lub całodobowo z oficerem dyżurnym Komendy w Piasecznie pod numerem tel. (22) 756-70-18; (22) 60-45-213.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie