Informacje2 kwietnia 2016, 08:00,

Wystawa obrazów Adama Tyszeckiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


2 kwietnia 2016 roku zapraszamy na wystawę obrazów Adama Tyszeckiego, która dostępna będzie w siedzibie Klubu Seniora Zalesie Górne ul. Złotej Jesieni 1 (budynek Ośrodka Zdrowia). Adam Tyszecki to podopieczny Stowarzyszenia Razem Lepiej, uczestnik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Zalesiu Dolnym.

WYSTAWA OBRAZÓW ADAMA TYSZECKIEGO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 marca 2016, 09:15,

Operacja Basi Bagorro Klinika Ortopedyczna w Aschau Niemcy - potrzebna pilna pomoc


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kochani! Jesteśmy z Basią w klinice ortopedii dziecięcej w Aschau w Niemczech. Po nieudanej operacji ortopedycznej w Polsce, w czasie której doszło do złamania nogi, Basia bardzo cierpiała zarówno z powodu nasilającego się bólu zwichniętego biodra jak i złamania oraz dodatkowego dyskomfortu z powodu gipsu na całej nodze. Ponieważ gips był błędnie założony a noga źle ustawiona, dodatkowo była konieczność dwukrotnej zmiany gipsu i poprawienia ustawienia nogi. Basia musiała zacząć brać duże dawki tramalu, gdyż ból biodra był już nie do wytrzymania. Z powodu tak rażących błędów ze strony polskich lekarzy przyjechałyśmy z Basią na konsultacje do tutejszej kliniki. Po konsultacjach profesor stwierdził, że Basia wymaga natychmiastowej operacji, po której wreszcie ma szanse na życie bez bólu, a także usiąść ponownie na wózku i co najważniejsze być pionizowana. Operacja odbyła się 22 marca we wtorek.

Operacja Basi Bagorro Klinika Ortopedyczna w Aschau Niemcy - potrzebna pilna pomoc

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

Po operacji konieczne będzie wykonanie specjalnych ortez na biodro i nogi. Jest tylko małe ale... pieniądze! Bardzo potrzebuję Waszej pomocy i proszę o nią z całego serca. Łączny koszt operacji, badań, ortez a także 3-tygodniowego pobytu wyniesie ok. 22 tys. Euro, czyli przeszło 94 500 zł !!! Wiem, że koszt jest ogromny, ale nikt w Polsce nie zaproponował takich rozwiązań jak tutaj, a poza tym dopuszczono się błędów, które doprowadziły Basię do pogorszenia stanu jej zdrowia.

Basia jest podopieczną Stowarzyszenia TO MA SENS w Warszawie. Wpłat można dokonywać bezpośrednio na subkonto Basi w TO MA SENS:
02 1090 1694 0000 0001 1541 2181
tytuł przelewu: OPERACJA BASI

Konto walutowe, w EUR: 23 1090 1694 0000 0001 1402 9262
Swift kod (BIC): WBKPPLPPIBAN: PL 23109016940000000114029262
Tytuł przelewu: operacja Basi Bagorro

Więcej informacji o akcji i możliwość wpłat, jest również przez stronę:https://zrzutka.pl/operacja-basi-bagorro-klinika-ortopedyczna-w-aschau-niemcy-potrzebna-pilna-pomoc

Link do strony Basi: https://www.facebook.com/basiabagorro/?fref=ts lub www.basiabagorro.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie