Informacje20 listopada 2016, 16:00,

Wystawa malarstwa Weroniki Naszarkowskiej-Multanowskiej

Kolonia Artystyczna w Zalesiu Dolnym zaprasza 20 listopada 2016 roku w godz. 16-19 na wernisaż wystawy Weroniki Naszarkowskiej-Multanowskiej. Miejsce: Kolonia Artystyczna w Zalesiu Dolnym przy ul. Dębowej 3. Wystawa malarstwa będzie trwać od 20 listopada do 31 grudnia 2016 r. w każdy piątek, sobotę i niedzielę w godz. 13-19 /poza świętami/.

WYSTAWA MALARSTWA WERONIKI NASZARKOWSKIEJ-MULTANOWSKIEJ

Weronika Naszarkowska-Multanowska - malarka, absolwentka warszawskiej ASP. Miała dotychczas 16 wystaw indywidualnych, uczestniczyła w około 70 wystawach zbiorowych w Polsce oraz w Anglii, Belgii, Francji, Holandii, Irlandii, Japonii, Niemczech, Szwajcarii, USA i Włoszech. Oprócz malarstwa, Weronika Naszarkowska-Multanowska zajmuje się również ilustracją: prasową (współpracowała z „Gazetą Wyborczą” i „Wysokimi Obcasami”) oraz ilustracją książkową, traktując to jako spotkanie literatury z malarstwem. To nowe podejście do ilustracji zostało nagrodzone podczas konkursów: „Sztuka Książki” (Warszawa 1998), „ProBolonia” (Warszawa 2000) oraz na przeglądzie IDEA 2000 w Toruniu. Wydana w 2007 roku książka „Kot” z ilustracjami Weroniki Naszarkowskiej-Multanowskiej zdobyła tytuł Książki Roku 2007 „za urodę i indywidualność twórczego warsztatu”, przyznaną przez Polską Sekcję IBBY (Międzynarodowej Izby ds. Książek dla Młodych) oraz wyróżnienie w konkursie Najpiękniejsza Książka Roku organizowanym przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek. Jest autorką wydanej przez Dwie Siostry książki Emów. Od świtu do świtu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WYSTAWA MALARSTWA WERONIKI NASZARKOWSKIEJ-MULTANOWSKIEJ

Mira Walczykowska

Informacje4 grudnia 2016, 10:00,

Cross Mikołajkowy na Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym

Gmina Piaseczno, Powiat Piaseczyński oraz Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Kondycja serdecznie zapraszają na III edycję Crossu Mikołajkowego na Górki Szymona. Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia 2016 roku zgodnie z poniższym programem. Zapisy odbywają się poprzez stronę www.kondycja.com.pl/startmeta/ Serdecznie zapraszamy.

CROSS MIKOŁAJKOWY NA GÓRKACH SZYMONA W ZALESIU DOLNYM

Cross Mikołajkowy program:
10.00 -11.30 - wydawanie pakietów startowych
11.00 - 500 m Mały Mikuś 500 m (2008 i młodsi)
11.20 - start Crossu Rodzinnego na 1 km (bez ograniczeń wiekowych)
11.20 - start Nordic Walking na 3 km
12.00 - start Crossu Mikołajkowego na 5 km (12 lat i starsi)
13.00 - wręczenie nagród
14.00 - zakończenie imprezy