Informacje7 marca 2016, 08:00,

Wystawa malarstwa Teodory Kurek


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 mara 2016 roku o godz. 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy Teodory Kurek. Miejsce: Communio Graphis, Pijarska 40 w Górze Kalwarii. Wystawa potrwa do 27 marca. Zapraszamy!

WYSTAWA MALARSTWA TEODORY KUREK

Teodora Kurek - autorka pochodzi z ziemi zamojskiej. Średnie wykształcenie zdobyła w Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu, następnie studiowała na Wydziale Wychowania Plastycznego w Studium Nauczycielskim w Katowicach, później w Instytucie Pedagogicznym w Warszawie (Wydział Wychowania Plastycznego). Jest również absolwentką Studium Podyplomowego dla Nauczycieli przy Akademii Sztuk Plastycznych w Warszawie. Jest członkinią Związku Polskich Artystów Plastyków. Nazwisko malarki jest w encyklopedii „Who is Who w Polsce ­ 2012 r.”. Autorka uprawia malarstwo olejne, akwarelowe oraz pastelowe. Główna tematyka jej twórczości to: pejzaż, architektura, martwa natura. Od roku 1966 malarka uczestniczyła w około 120 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą oraz miała 14 wystaw indywidualnych.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 marca 2016, 11:00,

Lodowata niedziela na stawach przy Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

No ani się nie obejrzeliśmy, mamy pierwszy wiosenny miesiąc - marzec. Ale całe szczęście, woda jeszcze zimna. Nawet bardzo, brrrr! Nas to cieszy, i z niecierpliwością czekamy na każdą niedzielną, lodowatą kapiel, której towarzyszy wspaniały nastrój i baaaardzo fajny humor. Zapraszamy, przybywajcie! Jeżeli jeszcze nie morsowaliście, ostatni dzwonek tej zimy :) Pytajcie, podpowiemy, co i jak :) Do zobaczenia 6 marca 2016 roku o godz. 11.00 przy Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym. Wydarzenie na: facebook.com/events

LODOWATA NIEDZIELA NA STAWACH PRZY GÓRKACH SZYMONA W ZALESIU DOLNYM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie