Informacje6 grudnia 2015, 16:00,

Wystawa malarstwa rysunków Skajnowskiej-Olszewskiej i wystawa biżuterii Waregena

Kolonia Artystyczna zaprasza 6 grudnia 2015 roku w godz. 16.00-19.00 na kolejne wydarzenie - wernisaż malarstwa i rysunków Anny Skajnowskiej-Olszewskiej i wystawę biżuterii artystycznej firmy Waregena. Kolonia Artystyczna w Zalesiu Dolnym zaprasza od 8 grudnia aż do Świąt Bożego Narodzenia - codziennie, poza poniedziałkami w godz. 13.00-19.00.​

WYSTAWA MALARSTWA RYSUNKÓW SKAJNOWSKIEJ-OLSZEWSKIEJ I WYSTAWA BIŻUTERII WAREGENA

Będzie to wystawa niezwykle energetycznych i pełnych emocji obrazów Anny Skajnowskiej-Olszewskiej. Dyplomantka prof. Tadeusza Dominika pozostaje wierna swojemu mistrzowi i od wielu lat tworzy pełne koloru kompozycje. Opowiada w nich o swoich uczuciach i przeżyciach, czerpiąc inspirację z natury wykorzystuje bujną wyobraźnię przelewając myśli na płótno. Maluje obrazy w technice olejnej i wodnej (gwasze). Zajmowała się ceramiką, malarstwem ściennym, tkaniną artystyczną, grafika komputerową. Na wystawie w Kolonii Artystycznej po raz pierwszy artystka zaprezentuje swoje rysunki. Powstawały latami, są efektem jej zapisów rzeczywistości, rysowane spontanicznie pod wpływem odczuć i emocji.

Magiczna biżuteria Waregena tak jak dawne talizmany emanuje dobrą energią i odrobiną magii, a swoją niepowtarzalną formą przypomina o pradawnych mieszkańcach Warmii i Mazur. Biżuteria wykonana w Pracowni Autorskiej Jolanty i Jerzego Stankiewiczów została wyróżniona w konkursie na „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur 2008”. Wystawa unikatowej biżuterii będzie towarzyszyć wystawie malarstwa i rysunków Anny Skajnowskiej–Olszewskiej.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=7653&start=45
Informacje3 grudnia 2015, 11:00,

Wideokonferencja z Zofią Czerwińską

3 grudnia 2015 roku o godz. 11.00 odbędzie się akcja e-motywacja. Gościem specjalnym wideo-spotkania będzie aktorka Pani Zofia Czerwińska. Serdecznie zapraszamy!

WIDEOKONFERENCJA Z ZOFIĄ CZERWIŃSKĄ

Zofia Czerwińska - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. W latach 1957-58 występowała w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej, 1958-60 w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, 1960-61 w Teatrze im. Jaracza w Olsztynie. Przez kilkanaście lat była aktorką estradową i filmową, w latach 1979-90 aktorką Teatru Syrena w Warszawie. Od 1990 na emeryturze, nadal gościnnie występuje w "Syrenie".

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11495