Informacje28 grudnia 2018, 07:00,

Wystawa malarstwa Pani Emilii Czyż-Kędzierskiej w Piasecznie

Do 31 stycznia 2019 roku będzie można oglądać wystawę malarstwa Pani Emilii Czyż-Kędzierskiej w Oddziale dla dorosłych Biblioteki Głównej, ul. Kościuszki 49. Serdecznie zapraszamy.

Informacje1 stycznia 2019, 16:00,

Kalwaryjski Rynek Noworoczny w Górze Kalwarii

1 stycznia 2019 roku o godz. 17.00 zapraszamy do wspólnego świętowania podczas którego życzenia złoży mieszkańcom burmistrz Arkadiusz Strzyżewski. Następnie zagra miejscowy zespół Air Band – wykona standardy muzyki rozrywkowej. Po występie w ogrodach klasztornych, będzie można obejrzeć niezwykle widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Organizatorzy: Ośrodek Kultury, Urząd Gminy i Stowarzyszenie „O To Chodzi”. Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W związku z imprezą ul. Ratuszowa będzie 1 stycznia zamknięta w godz. 13.00–19.00.