Informacje24 czerwca 2010, 00:00,

Wystawa malarstwa Mieczysława Wosia w KDK Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Wosia: MALARSTWO STARE I NOWE, który odbędzie się 26 czerwca 2010 roku o godz. 17.00 w Konstancińskim Domu Kultury (ul. Jaworskiego 18). Wystawę będzie można oglądać do 26 lipca 2010 roku. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w KDK Konstancin.

Wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Wosia
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje19 czerwca 2010, 00:00,

20 czerwca III FESTIWAL WIELU KULTUR 2010 Piaseczno

Teatr Tańca Szansa działający przy parafii pw. Św. Anny w Piasecznie serdecznie zaprasza na FESTIWAL WIELU KULTUR 2010, który odbędzie się 20 czerwca 2010 roku o godz. 19.30 w Sali widowiskowej domu parafialnego przy kościele św. Anny w Piasecznie, pl. J Piłsudskiego 10. Wstęp wolny. W trakcie wielkiego widowiska narodowego i wielokulturowego zaprezentowane zostaną premierowe choreografie polskich tańców narodowych, a także tańce kultury egipskiej, węgierskeij, greckiej i hiszpańskiej.

FESTIWAL WIELU KULTUR 2010

III Festiwal Wielu Kultur 2010. Reżyseria i choreografia: Andrzej Gołębiewski. Reżyseria oświetlenia, dźwięk: Firma Mateo - Ireneusz Kozłowski, Maciej Oficjalski. Kostiumy: Teresa Grabowicz. Scenografia: Małgorzata Kiedrowska. Gospodarz festiwalu: Teatr Tańca Szansa działający przy parafii pw. Św. Anny w Piasecznie. Wystąpią także zespoły: Krzesany Art, Styl oraz Scena. Koncert został dofinansowany ze środków Powiatu Piaseczyńskiego. Zapraszamy na Festiwal Wielu Kultur w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno