Informacje19 marca 2013, 00:00,

Wystawa malarstwa KOLORY - Wiesława Dziuba-Dittwald - Communio Graphis w Górze Kalwarii

Galeria Communio Graphis oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają na wystawę pt. KOLORY Wisławy Dziuba-Dittwald, którą będzie można oglądać od 22 marca do 12 kwietnia 2013 roku w Galerii Communio Graphis, która mieści się przy ulicy Pijarskiej 40 w Górze Kalwarii. Galeria czynna jest od wtorku do czwartku w godz. 15:00 - 17:00, w sobotę od 16:00 do 20:00 i w niedzielę od 11:00 do 14:00. Zapraszamy mieszkańców na wystawę malarstwa Wisławy Dziuba-Dittwald w Górze Kalwarii.

WYSTAWA MALARSTWA KOLORY - WIES£AWA DZIUBA-DITTWALD - COMMUNIO GRAPHIS W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje17 marca 2013, 00:00,

Płać podatki tu gdzie mieszkasz! Akcja ZAP-3 + TY wypełnij ZAP - pieniądz złap i myśl lokalnie

ZAP-3 + TY = chodniki, drogi, sygnalizacje, trawniki = bezpieczne miasto, gmina i powiat. Mieszkasz na terenie powiatu piaseczyńskiego? Chcesz żeby było tu bezpieczniej, więcej chodników, przejść dla pieszych, więcej lepszych dróg? Nie musisz zmieniać meldunku. Wystarczy że wypełnisz formularz ZAP-3, w urzędzie skarbowym lub na stronie www.wspolnerazem.pl ZAP-3 to jedna strona - 1 minuta na wypełnienie. Zwykła aktualizacja, że Tu teraz mieszkam, bez związku ze stałym meldunkiem, ale może bardzo pomóc.

P£Ać PODATKI TU GDZIE MIESZKASZ! AKCJA ZAP-3 + TY WYPE£NIJ ZAP - PIENI¡DZ Z£AP

Od 1 stycznia 2012 roku osoby objęte rejestrem PESEL, nieprowadzące działalności gospodarczej lub niezarejestrowane, jako podatnicy podatku od towarów i usług mogą zgłosić urzędowi skarbowemu swój aktualny adres zamieszkania, składając zgłoszenie aktualizacyjne ZAP-3. Zgłoszenie ZAP-3 zastąpiło dotychczasowy formularz NIP-3. Dzięki złożonemu przez ciebie zgłoszeniu aktualizacyjnemu ZAP-3, twój podatek wzmocni budżet lokalny w miejscu, w którym mieszkasz. To właśnie z tych pieniędzy powstaje jakość przestrzeni publicznej wokół Ciebie, Twojej Rodziny i Twoich Sąsiadów. W którym urzędzie skarbowym składamy zgłoszenie ZAP-3? Zgłoszenie ZAP-3 należy złożyć w urzędzie skarbowym właściwym dla aktualnego adresu zamieszkania.

ZAP-3 + TY = CHODNIKI, DROGI, SYGNALIZACJE, TRAWNIKI = BEZPIECZNE MIASTO, GMINA I POWIAT
Obejrzyj materiał na iTV Piaseczno: www.itvpiaseczno.pl