Informacje13 czerwca 2007, 00:00,

Wystawa malarstwa i rysunku uczniów Pracowni Artystycznej z Zalesia Górnego w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie zaprasza na wystawę malarstwa i rysunku, uczniów Pracowni Artystycznej z Zalesia Górnego. Wernisaż wystawy artystycznej odbędzie się we wtorek 19 czerwca 2007 roku, o godzinie 19:00 w siedzibie Ośrodka Kultury w Piasecznie przy ulicy Kościuszki 49. Serdecznie zapraszamy!

W wystawie malarstwa i rysunku udział biorą: Katarzyna Stańska, Kamil Marchlewski, Patrycja Wojciechowska, Anna £atyńska, Aleksandra Matulczyk, Aleksandra Gasper, Radek Nowik, Julia żyła, Anna Szolc, Maria Szolc, Karolina Jasińska, Alicja Jasińska, Agnieszka Smus, Katarzyna Kawęcka.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje13 czerwca 2007, 00:00,

Sobotni Turniej Piłki Nożnej Dzieci w Górze Kalwarii

Zapraszamy na XII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dzieci im. Kazimierza Górskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Turniej Piłki Nożnej odbędzie się w najbliższą sobotę 16 czerwca 2007 roku, o godzinie 9:00 na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii (ul. Wojska Polskiego 44, kierunek Sandomierz). Wstęp na zawody wolny.

Termin zgłoszeń minął wprawdzie, ale zapewne będzie wiele imprez towarzyszących. W turnieju zaplanowano udział 40 drużyn chłopców i 10 drużyn dziewcząt. Serdecznie zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej do Góry Kalwarii!
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria