Informacje9 grudnia 2011, 00:00,

Wystawa malarstwa Elżbiety Sokołowskiej w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza 9 grudnia 2011 roku o godz. 18.00, na wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Sokołowskiej pt. I TAK SIę TRUDNO ROZSTAć... Wernisażowy koncert wokalny w wykonaniu Iwony Manista - Kutryś. Wystawa odbędzie się w Galerii PASAż filia GOK Lesznowola, przy ul. Topolowa 2 w Mysiadle. Wystawę będzie można oglądać do 7 stycznia 2012 roku. Zapraszamy!

WYSTAWA MALARSTWA ELżBIETY SOKO£OWSKIEJ

ELżBIETA SOKO£OWSKA
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje9 grudnia 2011, 00:00,

10 grudnia startuje ŚNIEGO£AMACZ 3 na Zimnych Dołach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przebudzenie ze snu letniego wszystkich spragnionych dobrej zabawy na świeżym powietrzu już 10 grudnia 2011 roku o godzinie 10.00 na Zimnych Dołach w okolicach Zalesia Górnego. Grupa T-A-K Twórczy-Aktywni-Kulturalni wraz z Towarzystwem Narciarskim Biegówki ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na trening biegówkowy z instruktorem, wspólne wyznaczanie trasy i ogniskowanie, czyli na rozpoczęcie i przygotowanie nowego sezonu wspólnej zabawy i rekreacji.

ŚNIEGO£AMACZ 3 NA ZIMNYCH DO£ACH

Jest to już trzecia edycja popularnej serii Śniegołamacz. Aby dobrze przygotować się do pierwszych śniegów, a więc zawodów, konkursów i pokonywania kilometrów leśnych tras biegówkowych, dzięki pomocy TN Biegówki zapewniamy darmowy trening z instruktorem przy przy pomocy kijków do nordic walking. W miarę zaistniałych warunków umożliwimy również wypożyczanie profesjonalnych nart. Ponadto czeka nas wspólne wyznaczanie trasy przy pomocy specjalistycznego sprzętu, zabawy i konkursy integracyjne, a przy zwyczajowym ognisku nie zabraknie kiełbasek, ciasta i gorącej herbaty.

Impreza trwać będzie do ostatniej osoby mającej ochotę wypić herbatę lub zasięgnąć języka u doświadczonych biegaczy w sprawie tego niezwykle przyjemnego sposobu rekreacji, jaki umożliwiają narty biegowe. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres takkontakt@gmail.com
autor/źródło: Twórczy Aktywni Kulturalni

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie