Informacje10 grudnia 2018, 07:00,

Wystawa malarstwa Anny Masiul-Gozdeckiej w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Do 15 stycznia 2019 roku będzie można oglądać wystawę malarstwa Anny Masiul-Gozdeckiej - absolwentki warszawskiej ASP. Od roku 2005 po przerwie wraca do malowania. Początkowo maluje akwarelą, stopniowo przechodząc na większe formaty, płótno i technikę akrylową. W tej technice poszukuje inspiracji podejmując różne tematy jak i eksperymenty techniczne. Od roku 2005 miała 13 wystaw indywidualnych oraz uczestniczyła w około 14 wystawach zbiorowych, w tym: pokazy indywidualne w Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej w Warszawie, indywidualna wystawa w Galerii MCKiS Elektor w Warszawie, w szóstej edycji wystawy Jasiński&Friends, oraz tegorocznym Biennale Quadro Art w Łodzi, na którym zajęła trzecie miejsce.  Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Serdecznie zapraszamy.

Wystawa malarstwa  Anny Masiul-Gozdeckiej w Starej Iwicznej

W ostatnich latach jej twórczość oscyluje wokół dwóch rodzajów malarstwa: abstrakcji w technice akrylu na płótnie oraz malarstwa figuratywnego, najczęściej w technice olejnej. Inspiruje ją portet, postać ludzka, a romantyczna natura skłania do podejmowania tematów związanych z pięknem natury, muzyki oraz tańca.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 grudnia 2018, 15:00,

Yeti i Ptaszek - Bajkowa Niedziela w Łazach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 w Łazach odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Yeti i Ptaszek, w wykonaniu Teatru Galimacje i GOK Lesznowola. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Yeti i Ptaszek - Bajkowa Niedziela w Łazach

Yrti i Ptaszek, to spektakl o zbliżających się świętach w wielkim lesie. Wszystkie zwierzęta szykują prezenty, przystrajają swoje norki. Oprócz jednego, który nie obchodzi świąt. Yeti to puszysty, biały, ale przede wszystkim miły stworek, który uwielbia śpiewać i tańczyć. Niestety w wielkim lesie od zawsze jest sam i nie ma przyjaciół, bo wszystkie zwierzęta się go boją. Ptaszek to kolorowe i sympatyczne stworzenie, zawsze ma swoje ukochane ukulele i wielką walizkę. Zgubił się podczas lotu do ciepłych krajów i trafił do lasu gdzie mieszka Yeti. Podczas bajki obserwujemy jak Yeti przełamuje swój strach przed brakiem akceptacji, jak uczy się co to znaczy być przyjacielem, na czym polegają święta i że w tym szczególnym dniu nikt nie może być sam. Tak oto Ptaszek i Yeti spędzają razem swoją pierwszą w życiu gwiazdkę.

Yeti i Ptaszek - Bajkowa Niedziela w Łazach

Galimacje to teatr, warsztaty i improwizacje dla dzieci. Czegoś takiego jeszcze nie było! Aktorzy współtworzą z dziećmi swoje spektakle. Bawią oraz wzruszają nie tylko małych widzów, ale również tych starszych. W swoich spektaklach Galimacje opowiadają o emocjach, uczą wrażliwości, pokazują czym są relacje na podstawie autorskich i wciągających historii. Podczas spektaklu, dzieci będą miały okazję przekonać się, jak ważny czas nadchodzi! Bohaterowie postarają się przekazać im wiedzę o tym, że podczas świąt nikt nie powinien być sam, nie ma nic złego w byciu innym, każdy może znaleźć przyjaciela i wiele innych… Po spektaklu będą rozdawane dyplomy z podziękowaniem za pomoc w przygotowaniu świat Yeti i Ptaszka. 

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie