Informacje21 listopada 2013, 00:00,

Wystawa malarstwa Aleksandry Lisowskiej

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria zaprasza na wystawę malarstwa Aleksandry Lisowskiej. Wernisaż wystawy odbędzie się 23 listopada 2013 roku o godzinie 15:00. Miejsce wystawy: Góra Kalwaria, ul. Por. Białka 9, dawny "Dom żołnierza". Wystawę można oglądać do 7 grudnia 2013 roku. Zapraszamy na wystawę malarstwa Aleksandry Lisowskiej.

WYSTAWA MALARSTWA ALEKSANDRY LISOWSKIEJ
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje21 listopada 2013, 00:00,

Manaus zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 23 listopada 2013 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 10 zł. Usłyszycie kilka autorskich kawałków oraz największe hity polskiej rockowej sceny muzycznej, które zagra dla Was MANAUS składzie: zaśpiewa i na wieśle zagra, jedyny i niepowtarzalny, wiecznie młody ciałem i duchem – Arek Zewar. Drugim wiosłem smaczków gitarowych dodawać będzie człek napędzający wszystkie poźno-nocne gitarowe Jam’y w „8″- Krzysztof Rukat. Na basie - Grzegorz Kowalski. Na perkusji multiinstrumentalista, świetny pałker – Marcin Adamski.

MANAUS

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno