Informacje30 grudnia 2013, 00:00,

WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH W PIASECZNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W weekend 11 i 12 stycznia 2014 roku w GOSiR Piaseczno odbedzie sie Wystawa Kotów Rasowych organizowana przez Miedzynarodowy Klub Kotów Brytyjskich Krótkowłosych. Do współpracy przy organizacji wystawy zaproszony został Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, który objął patronat nad tym wydarzeniem. W wystawie wezmą udział też dostawcy renomowanych karm i akcesoriów dla zwierząt, fundacje dbające o zwierzeta bezdomne, Hotel dla zwierząt Remik i lecznica weterynaryjna Piotra Nakoniecznego i Tomasza Stawikowskiego.

WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH W PIASECZNIE

W trakcie wystawy każdy zwiedzający bedzie miał możliwośa porozmawiania z hodowcami wielu cudownych ras, obejrzenia specjalnych konkursów dla kociąt, kotów dorosłych i rzadko konkurujących ze sobą kotów kastrowanych. Dodatkową atrakcją bedzie multimedialna prezentacja o rasie Koty Afrodyty, w trakcie której zostanie przedstawiona tragiczna momentami historia tej jednej z najstarszych ras i walka lokalnych miłośników kotów o uznanie oraz objecie ochroną osobników żyjących na wolności. Zostaną też omówione standardy wyglądu opracowane przez WCF. Przedstawicieli Kotów Afrodyty bedzie można zobaczya na żywo, a za zgodą właścicieli nawet zrobia im pamiątkowe zdjecia. Poza tym nasycia sie bedzie można widokami pieknych kotów perskich i egzotycznych - coraz rzadziej hodowanych i prezentowanych na kocich wystawach.

Na zakonczenie wystawy odbedzie sie konkurs dla najpiekniejszych kotów „Best in Show”. W ciągu całego dnia zaproszeni sedziowie oceniaa bedą wszystkie obecne zwierzeta, a na finał konkursu „Best in Show” zostaną one dodatkowo zweryfikowane. Najpiekniejszy ze wszystkich kotów uzyska tytuł „Best of Best”. Jest to bardzo widowiskowe wydarzenie, czesto okraszone krótkimi informacjami na temat prezentowanych ras. - W trakcie tego konkursu zapraszamy zwiedzających do wspierania i nagradzania gromkimi brawami naszych piekności – mówi Alicja Biadasz, koordynator wystawy. - Dodatkowo odbedzie sie konkurs na kota publiczności, który otrzyma nagrode Burmistrza Piaseczna - dodaje Pani Alicja. Nie zabraknie też konkursów wiedzy i kącika zabaw dla dzieci.

Wystawa Kotów Rasowych w Piasecznie bedzie czynna w godzinach od 10.00 do około 18.00 w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Cena biletów wstepu jest symboliczna i wynosi: za ulgowy - ł zł, za normalny - 6 zł. Dla posiadaczy piaseczynskiej „Karty Dużej Rodziny” bilet kosztuje 1 zł za każdego członka rodziny.

W trakcie wystawy bedzie prowadzona zbiórka dla zwierząt bezdomnych. - O ile mają Panstwo zbedne kołdry, koce, poduszki chetnie przyjmiemy i przekażemy. Mile widziane są również wszelkiego rodzaju karmy dla kotów, żwirki lub inne drobiazgi, które mogą sie w takim miejscu przydaa - apeluje organizatorka wystawy. Serdecznie zapraszamy!
autor/źródło: Zarząd Miedzynarodowego Klubu Kotów Brytyjskich Krótkowłosych IBSC
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje31 grudnia 2013, 00:00,

Iwona Lewandowska z klubu Bushi Piaseczno wygrała test tamashiwari / łamanie desek


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przedświąteczny weekend dla piaseczynskiego Klubu Karate Kyokushin „BUSHI” był pracowity i zakonczony sukcesem. W sobotni, dwudziesty pierwszy dzien grudnia w płockiej Orlen Arenie odbyły sie Mistrzostwa Polski Open. Turnieje w formule OPEN (bez podziału na kategorie wagowe) nawiązują do japonskiej tradycji organizowanych w Tokio raz na 4 lata Mistrzostw Świata. Udział w nich jest ogromnym wyzwaniem, któremu mogą sprostaa tylko najlepsi.

IWONA LEWANDOWSKA WYGRALA TEST TAMASHIWARI / LAMANIE DESEK


Bushi Team był reprezentowany przez Iwone Lewandowską. Podopieczna sensei Krzysztofa Markowskiego odniosła podwójny sukces zdobywając pierwsze miejsce w teście tamashiwari (łamanie desek) oraz trzecie w kumite (walka). Był to ostatni turniej w tym roku kalendarzowym. Podsumowując, zawodnicy. Bushi Team w 2013 staneli na podium aż 47 razy.

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

IWONA LEWANDOWSKA WYGRALA TEST TAMASHIWARI / LAMANIE DESEK

IWONA LEWANDOWSKA WYGRALA TEST TAMASHIWARI / LAMANIE DESEK
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie