Informacje15 stycznia 2017, 09:00,

Wystawa Kotów Rasowych Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 i 15 stycznia 2017 roku w Piasecznie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, organizowana przez Międzynarodowy Klub Miłośników Kotów Brytyjskich Krótkowłosych. Patronat nad wystawą objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis. W trakcie wystawy każdy zwiedzający będzie miał możliwość porozmawiania z hodowcami wielu ciekawych ras, zrobienia pamiątkowych fotografii i obejrzenia konkursów o nazwie WCF RING osobno dla kotów dorosłych, kociąt i kastratów.

WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH PIASECZNO 2017

Dodatkową tegoroczną atrakcją będzie Fency Dress Show - czyli prezentacja przebrań uczestników wystawy wraz z przebraniami kotów. Na zakończenie wystawy w niedzielę odbędzie się konkurs dla najpiękniejszych kotów tzw. Best in Show. W ciągu całego dnia zaproszeni sędziowie ocenią wszystkie obecne zwierzęta, a na zakończenie, właśnie w trakcie konkursu Best In Show zostaną one dodatkowo zweryfikowane i wybrany zostanie najpiękniejszy ze wszystkich kotów. Kot ten uzyska tytuł Best of Best. Jest to bardzo widowiskowe wydarzenie, często okraszone krótkimi informacjami na temat prezentowanych ras. W trakcie tego konkursu zapraszamy zwiedzających do wspierania i nagradzania gromkimi brawami naszych piękności. Wybrany zostanie również Kot Publiczności. Liczymy na Państwa głosy podczas zwiedzania wystawy. Puchar dla Kota Publiczności funduje Burmistrz Piaseczna.

Wystawę kotów będzie można oglądać 14 i 15 stycznia 2017 r. w godzinach od 10 do 17 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie, przy ul. Sikorskiego 20. Ceny biletów to: ulgowy – 3 zł, normalny - 6 zł. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, bilet kosztuje 1 zł.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 stycznia 2017, 17:00,

CYBER MARIAN W PIASECZNIE 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na spotkanie z Cyber Marianem - jednym z najbardziej znanych polskich youtuberów. Spotkanie odbędzie się w piątek 13 stycznia 2017 r. o godzinie 17:00. Wstęp wolny. Miejsce: Biblioteka Oddział dla dzieci i młodzieży ul. T. Kościuszki 49 w Piasecznie. Zapraszamy!

CYBER MARIAN W PIASECZNIE 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie