Informacje13 kwietnia 2009, 00:00,

Wystawa katyńska - KATYń 1940-2009 Era Zadeptywania

Informujemy, że od 14 do 30 kwietnia 2009 roku w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się wystawa piaseczyńskiego artysty Roberta Lisowskiego pt. KATYń 1940–2009 ERA ZADEPTYWANIA. Obrazy, grafiki, dokumenty i pamiątki po pomordowanych na Wschodzie, zobaczyć będzie można w Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów przy ul. Leśnej 15-17. Wernisaż wystawy uświetnią studenci Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, recytując wiersze z cyklu KATYń W POEZJI.

KATYń 1940–2009 ERA ZADEPTYWANIA

Wystawie KATYń 1940-2009 Era Zadeptywania, towarzyszyć będzie seminarium poświęcone zmarłemu kapelanowi rodzin katyńskich księdzu prałatowi Zdzisławowi Peszkowskiemu oraz oficerom Wojska Polskiego, policjantom i artystom II Rzeczypospolitej z terenu Piaseczna i Konstancina. W skład komitetu honorowego wystawy weszli m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Józef Zalewski oraz wiceburmistrz Bogdan Temoszczuk. Serdecznie zapraszamy na wystawę katyńską do Konstancina.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje5 kwietnia 2009, 00:00,

Mazowiecka Liga Snookera MALS - Klub Klinika Snookera

Klub Klinika Snookera w Kawęczynku serdecznie zaprasza na Mazowiecką Ligę Snookera MALS. Edycja wiosenna odbędzie się od 20 kwietnia do 30 czerwca 2009 roku w Klinice Snookera przy ul. Prosta 25 w Kawęczynku. UWAGA: Zapisy do wiosennej edycji kończą się 15 kwietnia 2009 roku a odbywają się mailem: biuro@klinikasnookera.pl Szczegóły, można uzyskać telefonicznie, pod numerem telefonu: 691-778-858 (Rafał Wójcik). Więcej informacji na temat Klubu Klinika Snookera: www.klinikasnookera.pl