Informacje12 listopada 2007, 00:00,

Wystawa Jesienny Salon Art w Domu Kultury Konstancin

Dyrektor Konstancińskiego Domu Kultury oraz artyści ze Stowarzyszenia Triada zapraszają na otwarcie wystawy zbiorowej pod tytułem: Jesienny Salon Art. Wernisaż wystawy odbędzie się 17 listopada 2007 roku, o godzinie 17:00 do Konstancińskiego Domu Kultury KDK, przy ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna.

Wernisaż wystawy Jesienny Salon Art w Domu Kultury Konstancin
kliknij, aby powiększyć plakat wernisażu

Jak co roku jesienią, miejscowi plastycy prezentują swoje prace na wystawie zbiorowej. Tegoroczna wystawa Jesienny Salon Art, zawierać będzie obrazy, rysunki i fotografie wykonane w ostatnim czasie. Część z nich powstała w trakcie wyjazdów plenerowych, część w zaciszu własnych pracowni. Artyści należą do Stowarzyszenia Twórców Sztuk Plastycznych Triada.

Informacja pochodzi z oficjalnej strony Gminy Konstancin-Jeziorna (współpracują z nami), oraz ze strony Konstancińskiego Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę Jesienny Salon Art.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje12 listopada 2007, 00:00,

Straszni Panowie Trzej w Ośrodku Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na spotkanie słowno - muzyczne Zbigniew Zamachowski i Straszni Panowie Trzej, które odbędzie się 18 listopada 2007 roku, o godzinie 19:00 w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49. W repertuarze zaprezentowane zostaną utwory Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Andrzej Jagodziński (fortepian), Andrzej £ukasik (kontrabas), Janusz Szrom (śpiew), gość specjalny: Zbigniew Zamachowski.

ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI I STRASZNI PANOWIE TRZEJ

Nie mija tęsknota za elegancją, nie mija potęga pięknych piosenek... Dzięki utworom w wykonaniu Strasznych Panów Trzech, trzej jazzmani z krwi i kości zabierają nas ze sobą w świat kultury, przedniego dowcipu, a także piosenki utrzymanej w jazzowym nastroju, wykonywanej z najwyższym kunsztem przez wybitnych polskich muzyków: Janusza Szroma, Pawła Perlińskiego, Andrzeja £ukasika. Na program koncertu składają się utwory najznamienitszego duetu polskiej piosenki: Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory. Więcej informacji na temat Starsi Panowie Trzej, możecie przeczytać na ich oficjalnej stronie internetowej: www.strasznipanowietrzej.pl

Bilety w cenie 25 złotych, do nabycia w kasie Ośrodka Kultury w Piasecznie. Ilość miejsc ograniczona. Przy zamówieniu 10 biletów jedno podwójne zaproszenie gratis. Rezerwacja biletów na spotkanie u Katarzyny Hernik, telefonicznie: 0603-66-99-45 lub mailem: katarzyna.hernik@kulturalni.pl Serdecznie zapraszamy na spotkanie słowno – muzyczne Zbigniew Zamachowski i Straszni Panowie Trzej!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno