Informacje5 czerwca 2016, 16:00,

Wystawa Gurbuza Dogana Eksioglu

5 czerwca 2016 roku w godzinach 16:00 - 19:00 odbędzie się wernisaż wystawy Gurbuza Dogana Eksioglu. Miejsce: Kolonia Artystyczna ul. Dębowa 3, Piaseczno.

WYSTAWA GURBUZA DOGANA EKSIOGLU

Zapraszamy na wystawę tureckiego grafika i malarza. Gurbuz Dogan Eksioglu jest światowej sławy ilustratorem. Od 1977 roku swoje prace wystawiał na licznych wystawach krajowych i międzynarodowych, zdobywając łącznie 64 nagrody, w tym 23 międzynarodowe. Miał 10 wystaw indywidualnych w Nowym Jorku. Na wystawie w Kolonii Artystycznej zaprezentujemy 20 ikonografii na papierze. Prace artysty można porównać do surrealistycznej twórczości Rene Magritta.To oniryczne wizje, czytelne w formie, pełne metafor i głębi.

WYSTAWA GURBUZA DOGANA EKSIOGLU

Informacje5 czerwca 2016, 09:00,

III Zlot Pojazdów Zabytkowych 2016

Ponad sto zabytkowych pojazdów będzie można zobaczyć podczas trzeciej edycji piaseczyńskiego Zlotu, organizowanej 5 czerwca 2016 r. Portal motopiaseczno.pl kolejny raz zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji na Zlot Pojazdów Zabytkowych, umiejscowiony na miejskim targowisku w Piasecznie. Podczas wydarzenia, zaplanowanego w godzinach 10.00–17.00, będzie można obejrzeć ponad sto zabytkowych pojazdów i motocykli, wystawione będą też auta sportowe, wyczynowe i terenowe. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji w postaci pokazu strażackiego, występu „Kolorofonii”, konkursów z nagrodami i mini wesołego miasteczka. Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań: mammografii i cytologii.

III ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH 2016

W ramach wydarzenia organizowany jest również II Piaseczyński Rajd Pojazdów Zabytkowych im. „Zośki”. Może wziąć w nim udział każdy, kto dysponuje autem wyprodukowanym przed 1986 rokiem, czyli minimum 30-letnim, lub jakimkolwiek autem rodzimej produkcji bez względu na wiek. Startujące załogi będą podzielone na dwie klasy w zależności od roku produkcji samochodu. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowy dyplom i puchar oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Wpisowe wynosi 50 zł od załogi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres mailowy info@motopiaseczno.pl. Wydarzenie wspiera gmina Piaseczno.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

III ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH 2016