Informacje15 kwietnia 2019, 06:00,

Wystawa grafik Michała Dębskiego w bibliotece w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od 15 kwietnia do 28 czerwca 2019 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno w Oddziale dla dorosłych przy ul. Kościuszki 49, będzie można zobaczyć wystawę grafik Michała Dębskiego. Serdecznie zapraszamy.

Wystawa grafik Michała Dębskiego w bibliotece w Piasecznie

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 kwietnia 2019, 06:00,

EKO-Krauzówka – zbiórka makulatury Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Rada Rodziców wraz z pomysłodawcą oraz koordynatorem Panem Łukaszem Cabaj i w porozumieniu z Dyrekcją, serdecznie zapraszają do udziału w projekcie EKO-KRAUZÓWKA. Czas trwania projektu: 15 kwietnia – 21 czerwca 2019 r. Miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piasecznie im. Ewy Krauze (wewnętrzny dziedziniec, na którym będzie ustawiony kontener na makulaturę).

EKO-Krauzówka – zbiórka makulatury Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Cel projektu EKO-Krauzówka to podniesienie świadomości wśród uczniów szkoły nt. segregowania śmieci, odzysku surowców wtórnych, recyklingu. Zbiórka funduszy na wsparcie finansowe cele statutowe Samorządu Uczniowskiego (zakup sprzętu nagłośnieniowego do szkolnego radiowęzła).
Projekt EKO-Karauzówka skierowany jest przede wszystkim do uczniów klas 1-8 ale zachęcamy do włączenia się również rodziców i opiekunów, pedagogów, którzy zachęcaliby dzieci do segregacji surowców i do przynoszenia z własnych domów makulatury. 

Etapy projektu:
15 kwietnia – 15 maja – zbiórka makulatury wśród uczniów i nauczycieli w wyznaczonym terminie.
15 maja – 21 czerwca – wycieczka dla zainteresowanych klas do sortowni śmieci.
1 – 15 czerwca – konkurs plastyczno-techniczny – wykonanie z papieru przedmiotu, który mógłby zastąpić w życiu codziennym jego plastikowy odpowiednik. Prace wykonywane w wolnym czasie poza zajęciami szkolnymi.
15 – 21 czerwca – podsumowanie projektu (informacja ile udało się zebrać makulatury, ile pieniędzy w ten sposób pozyskano, zakup sprzętu nagłośnieniowego). Wręczenie podziękowań dla zwycięzców konkursu plastyczno-technicznego oraz firm i instytucji wspierających projekt.

Autorzy projektu: Rada Rodziców. Osoba koordynująca projekt: Łukasz Cabaj, tel. 797 179 939, e-mail: lcabaj@gmail.com

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie