Informacje20 marca 2014, 00:00,

Wystawa fotograficzna - Góra Kalwaria, miasto zbudowane na planie krzyża

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Justyny Kamińskiej i Adama Marchockiego pt.: Góra Kalwaria, miasto zbudowane na planie krzyża. Wernisaż odbędzie się 22 marca 2014 roku o godz. 18.00. Miejsce: nowa siedziba Ośrodka Kultury przy ul. Por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Zapraszamy na wystawę.

Wystawa fotograficzna - Góra Kalwaria, miasto zbudowane na planie krzyża

Podczas wystawy będzie można obejrzeć fotografie aktualne, archiwalne, stare plany, ryciny i instalacje. Refleksje o życiu i przemijaniu w fotograficznej opowieści Justyny Kamińskiej - fotografa oraz Adama Marchockiego - emerytowanego lekarza, właściciela kolekcji zdjęć dawnej Góry Kalwarii i pasjonata fotografii.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis informacyjny gminy Góra Kalwaria

Informacje18 marca 2014, 00:00,

Wiosennie z Parasolem Świeczowisko Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 21 marca 2014 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich, którzy przez różowe okulary szukają swojego "nieba do wynajęcia". Zapraszamy na Świeczowisko Wiosennie z Parasolem w CK Piaseczno.

Wiosennie z Parasolem Świeczowisko Piaseczno
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno