Informacje20 marca 2014, 00:00,

Wystawa fotograficzna - Góra Kalwaria, miasto zbudowane na planie krzyża

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Justyny Kamińskiej i Adama Marchockiego pt.: Góra Kalwaria, miasto zbudowane na planie krzyża. Wernisaż odbędzie się 22 marca 2014 roku o godz. 18.00. Miejsce: nowa siedziba Ośrodka Kultury przy ul. Por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Zapraszamy na wystawę.

Wystawa fotograficzna - Góra Kalwaria, miasto zbudowane na planie krzyża

Podczas wystawy będzie można obejrzeć fotografie aktualne, archiwalne, stare plany, ryciny i instalacje. Refleksje o życiu i przemijaniu w fotograficznej opowieści Justyny Kamińskiej - fotografa oraz Adama Marchockiego - emerytowanego lekarza, właściciela kolekcji zdjęć dawnej Góry Kalwarii i pasjonata fotografii.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis informacyjny gminy Góra Kalwaria

Informacje18 marca 2014, 00:00,

Wystawa malarstwa Doroty Fomin-Malickiej pt. Kwiaty w Galerii PASAŻ w Mysiadle

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Doroty Fomin-Malickiej pt. Kwiaty, który odbędzie się w najbliższy piątek 21 marca 2014 roku o godz. 18.00. Miejsce: Galeria PASAŻ, świetlica GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać przez miesiąc od daty wernisażu. Zapraszamy!

WYSTAWA MALARSTWA DOROTY FOMIN-MALICKIEJ PT. KWIATY W GALERII PASAŻ W MYSIADLE

Dorota Fomin-Malicka – artystka, grafik, absolwentka Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Projektant, kostiumograf, kierownik artystyczny w Fabryce Jedwabiu Milanówek. Przez szereg lat Dyrektor Artystyczny w Agencjach Reklamowych. Porzuciła sztukę użytkową dla malarstwa. Uczestniczyła w wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą. Teraz jej ulubionym tematem są kwiaty. Dlaczego kwiaty? Bo nic tak nie poprawia samopoczucia, jak piękne kwiaty. Symbolizują również dobry nastrój, radość, wdzięczność, miłość i piękno otaczającego świata.

Dorota Fomin-Malicka
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola