Informacje19 października 2009, 00:00,

Wystawa foto Klubu Fotograficznego f8 w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż Klubu Fotograficznego f8 pod tytułem: Nocne Impresje, który odbędzie się 24 października 2009 roku, godz. 17.00 Miejsce: KDK, ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie. Wystawa czynna będzie w dniach od 24 października do 17 listopada w godz. 10.00 - 18.00.

Wystawa Klubu Fotograficznego f8 w Konstancinie

Autorzy prac: Andrzej Andrychowski, Robert Czułba, Izabella Hoczyk, Anna Kasperska, Dorota Kasperska, Zofia Kowalczyk, Sławomir Mróz, Andrzej Piętka, Marek Orzechowski, Magdalena Szyhulska, Edward Warowny. Zobacz wystawę Klubu Fotograficznego f8.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin

Informacje20 października 2009, 00:00,

SALT HILL - koncert rockowy dla młodzieży w £azach

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza na imprezę młodzieżową, koncert rockowy zespołu SALT HILL, który odbędzie się w najbliższą sobotę 24 października 2009 roku o godz. 19.00 w sali widowiskowej świetlicy przy ul. Przyszłości 8 w £azach. Wstęp wolny.

SALT HILL

Zespół Salt Hill tworzą: BIBa (voc, gitara), Szymon Nowakowski (perkusja) i Mateusz Zasiewski (bas). Więcej informacji i muzyka na stronie: myspace.com/salthill123
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola