Informacje22 maja 2014, 20:26,

Wystawa Amazonia -To Twój Las w Żabieńcu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W imieniu artystów i organizatorów wystawy Amazonia - To Twój Las zapraszamy na wernisaż wystawy, który odbędzie się 24 maja 2014 roku o godz. 17.00 w Starym Dworze Żabieniec przy ul. Leśnej 13 w Żabieńcu. Wystawę będzie można oglądać w dniach od 25 maja do 1 czerwca 2014 roku. Wystawa powstała dzięki wysiłkowi Artystów z Polski oraz Ukrainy.

WYSTAWA AMAZONIA -TO TWÓJ LAS W ŻABIEŃCU


Wystawę tworzą wspólnie artyści z Polski i Ukrainy: Sylwester Zacheja, Krzysztof Labanowski, Stanisław Turowski, Andrzej Górski, Aleksander Franko, Gleb Franko, Światosław Franko, Liubka Bilyk, Jolanta Mórawska, Jolanta Bojanowska Kunkel, Barbara Kazubek, Jarosław Wyłódzki, Adam Sztokinier, Adam Raciborski. Patronat nad wystawą objęła Ambasada Ekwadoru w Polsce oraz Centrum Kultury i Informacji przy Ambasadzie Ukrainy w Polsce, Stowarzyszenie Propatria Łukawica, Klub Wine&Life z Brukseli.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 maja 2014, 20:48,

Festiwal Piosenki Ekologicznej i Turystycznej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 maja 2014 roku o godz. 10.00 odbędzie się XX Festiwal Piosenki Ekologicznej i Turystycznej. Miejsce: Aula Błękitna, Dom Parafialny, Pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Przegląd piosenki o tematyce turystycznej lub ekologicznej skierowany do grup przedszkolnych z terenu gminy Piaseczno. Celem festiwalu jest promowanie treści ekologicznych poprzez działalność artystyczną i dobrą zabawę.

FESTIWAL PIOSENKI EKOLOGICZNEJ I TURYSTYCZNEJ W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie