Informacje26 lipca 2016, 08:00,

Wysłuchaj fascynującej historii Konstancina-Jeziorna czytanej przez Krystynę Czubównę

Nie masz czasu na wertowanie papierowych przewodników, a fascynuje cię Konstancin-Jeziorna? Mamy rozwiązanie! Pobierz bezpłatnie audiobooka i poznaj historię naszej gminy czytaną przez Krystynę Czubównę.

WYSŁUCHAJ FASCYNUJĄCEJ HISTORII KONSTANCINA-JEZIORNA CZYTANEJ PRZEZ KRYSTYNĘ CZUBÓWNĘ

W towarzystwie Krystyny Czubówny! Audiobook powstał w ramach projektu "Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny", realizowanego w ubiegłym roku przez Konstanciński Dom Kultury. Głosu do nagrania użyczyła Krystyna Czubówna. Znana i lubiana polska dziennikarka zabiera swoich słuchaczy w wyjątkową podróż po gminie. Poznajemy więc m.in.: fascynującą historię jedynego uzdrowiska na Mazowszu i nadwiślańskiego Urzecza, atrakcje turystyczne i zabytki Konstancina-Jeziorny, a także ciekawostki i miejscowe legendy. Ponadto w towarzystwie Krystyny Czubówny pospacerujemy alejkami Parku Zdrojowego, zażyjemy solankowych inhalacji w tężni oraz przejdziemy szlakiem najpiękniejszych konstancińskich willi.

Zachęcamy do odsłuchania. Plik w formacie mp3 z audiobookiem można pobrać bezpłatnie ze strony visitkonstancin.pl, lub klikając w powyższą grafikę na naszej stronie.

Informacje24 lipca 2016, 14:00,

Poznaj Swoje Miasto - zwiedzanie Góry Kalwarii z przewodnikiem

Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Górze Kalwarii zaprasza na zwiedzanie Góry Kalwarii z przewodnikiem pn.: Poznaj Swoje Miasto! Spacer odbędzie się 24 lipca 2016 roku o godz. 14.00. Spacer bezpłatny, liczba miejsc ograniczona! Zapisy pod numerem (22) 727 32 77 W programie spaceru organizatorzy zaplanowali: odwiedziny najciekawszych zakątków miasta, w tym kilku niedostępnych na co dzień obiektów, a także nieznana historia znanych zabytków i miejsc. Zapraszamy na spacer z przewodnikiem!

POZNAJ SWOJE MIASTO - ZWIEDZANIE GÓRY KALWARII Z PRZEWODNIKIEM