Informacje17 marca 2018, 12:00,

Wyrusz na bezludną wyspę - bezpłatny spektakl dla dzieci w Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Czy w roli Czerwonego Kapturka może wystąpić Karmazynowy Pirat, a bajkowego wilka zastąpić Wilk Morski? Na bezludnej wyspie wszystko może się zdarzyć! 17 marca goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno obejrzą przedstawienie pt. Zupka z blaszanego kubka.

WYRUSZ NA BEZLUDNĄ WYSPĘ - BEZPŁATNY SPEKTAKL DLA DZIECI W AUCHAN PIASECZNO
Spektakl z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” tym razem przeniesie maluchy na bezludną wyspę. Teatrzyk opowie historię dwójki piratów, którym zatonął okręt. Emma i Chudy Joe będą za wszelką cenę próbować wydostać się z pułapki, jaką okaże się bezludna wyspa, a po drodze czeka ich mnóstwo przygód i zabawnych perypetii. Nieprzepadający za sobą bohaterowie będą musieli umilić sobie czas, tak aby nie stracić nadziei na opuszczenie wyspy.

Sympatyczni piraci ze znalezionych przedmiotów i oryginalnych rekwizytów stworzą teatrzyk przedstawiający morską wersję Czerwonego Kapturka. W rolę złego wilka wcieli się Wilk Morski, natomiast Czerwonego Kapturka będzie udawał… Karmazynowy Pirat! Czy bogata wyobraźnia i podobne zabawy pozwolą bohaterom wydostać się z wyspy i jak zakończy się cała przygoda? Tego już wkrótce dowiedzą się widzowie sceny teatralnej Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Przedstawienie pt. "Zupka z blaszanego kubka" odbędzie się w sobotę 17 marca 2018 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w spektaklu jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 marca 2018, 19:00,

Formacja Chatelet w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 marca 2018 roku o godz. 20.00 odbędzie się występ kabaretu Formacja Chatelet, która zaprezetuje swój program pt. "Kandydaci". Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. 

Jak mówi jeden z kabareciarzy Adam Małczyk: 

"To program o wyborach. Nie tylko tych politycznych. Również, a może przede wszystkim o wyborach życiowych, codziennych. Tych ważnych, które odbijają swoje piętno na całym naszym życiu i tych błahych, nieniosących za sobą żadnych konsekwencji. To program o dwóch facetach, „różnych jak dwie krople wody”, których życie stawia w absurdalnych, komicznych sytuacjach i zmusza do głupich wyborów. Doszliśmy do sedna, bo to program o głupocie. Któż z nas nie robi głupot? Robimy je wszyscy. Pokuszę się o ryzykowne stwierdzenie, że czasem mądrze jest zrobić jakąś głupotę, bo tylko głupota trzyma nas przy zdrowych zmysłach. Ale jakichkolwiek byśmy nie dokonywali wyborów to i tak, życie każdego z nas zmierza w kierunku urny :) Przyjdź na Chatelet i śmiej się z sensem!"

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie