Informacje11 maja 2019, 12:30,

Wyprzedaż Garażowa na Sparcie w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 maja 2019 roku od godz. 14.30 zapraszamy na Wyprzedaż Garażową podczas której będzie można sprzedać, wymienić, kupić coś ciekawego lub komuś coś oddać. Osoby sprzedające i kupujące uczestniczą w wyprzedaży bez ponoszenia opłat. Każdy uczestnik, może umieścić dobrowolnie dowolną kwotę, która wesprze wyjazd zawodników na obóz letni. Inicjatorami tej akcji są zawodnicy, którzy funduszami ze sprzedaży swoich przedmiotów chcą pokryć przynajmniej część kosztu wyjazdu na obóz letni. Oprócz wyprzedaży, będzie można także odwiedzić kawiarenkę z domowymi ciastami, kawą i herbatą. Dochód ze sprzedaży ciast w całości będzie przeznaczony na dofinansowanie obozu letniego, dla zawodników Sparty Jazgarzew, którzy są w trudniejszej sytuacji finansowej. Miejsce: Stadion LKS Sparta Jazgarzew, ul. Źródlana 9A, Wólka Kozodawska.

Wyprzedaż Garażowa na Sparcie w Jazgarzewie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Koncepcja jest prosta i większości znana – Wyprzedaż Garażowa dla każdej Pani i Pana, dla dużego i małego, byleby trochę chcącego. Przede wszystkim jest to szansa, aby każdy z nas pozbył się niepotrzebnych przedmiotów, które mogą przydać się komuś innemu. Przed nami długi weekend majowy, okazja do wiosennych porządków. Dlatego, uprzątnijcie strychy, garaże, na pewno każdy z Was znajdzie jakieś ciekawe skarby. Ponadto, zaangażujcie swoje dzieci, mogą przygotować stoisko z zabawkami, książeczkami, ciuchami i innymi gadżetami, które są już im nie potrzebne, będą miały przy tym dużo frajdy!

Podsumowując, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Będzie to również okazja do integracji sąsiedzkiej, rozmów i miło spędzonego czasu. Siła jest w nas: sąsiadach, okolicznych znajomych, przyjaciołach Sparty!

W celu lepszej organizacji, wszyscy pragnący sprzedawać przedmioty proszeni są o przesłanie zgłoszenia mailem na adres: wyprz@spartajazgarzew.pl, wypełnienie formularza lub telefonicznie na numer 501 828 620.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 kwietnia 2019, 11:00,

Czerwony Kapturek - bezpłatne przedstawienie dla dzieci w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 kwietnia 2019 roku o godz. o godz. 13.00, 15.00 i 17.00 zapraszamy na przedstawienie pt."Czerwony Kapturek". Miejsce: Centrum Handlowe Auchan, ul. Puławska 46, Piaseczno. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. 

Czerwony Kapturek - bezpłatne przedstawienie dla dzieci w Piasecznie

Opowieść o małej dziewczynce w czerwonym kapturku i złym wilku, który zjadł babcię, ponad trzysta lat temu przedstawił po raz pierwszy Charles Perrault, a wiele lat później przypomnieli ją bracia Grimm. Całkowicie nowa adaptacja tej klasycznej opowieści zostanie zaprezentowana najmłodszym widzom. Czy straszny wilk musi być zły? Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie ze zwierzakiem? Opowiedziana lekko i z humorem historia z pewnością podbije serca nie tylko najmłodszych uczestników spektaklu. Przedstawienie uatrakcyjnią również barwne kostiumy i scenografia.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie