Informacje27 sierpnia 2007, 00:00,

Wyprawka dla żaka zbiórka artykułów szkolnych w Auchan

Informujemy, że od dnia 30 sierpnia do 2 września 2007 roku, w godzinach od 10:00 do 18:00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno - prowadzona będzie zbiórka artykułów szkolnych w ramach akcji PCK: Wyprawka dla żaka. W tych dniach, za linią kas postawione będą kosze, w których będzie można zostawić artykuły szkolne oraz ubrania dla ubogich dzieci. Wszystkie artykuły szkolne oraz ubrania trafią do osób potrzebujących. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa we wspólnej akcji PCK i Auchan Polska. Zobacz plakat informacyjny: plakat.jpg
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje27 sierpnia 2007, 00:00,

Turniej Piłki Plażowej o puchar Burmistrza Góra Kalwaria

Portal mieszkańców Góra Kalwaria gorakalwaria.net zaprasza zawodników i kibiców słonecznej dyscypliny, jaką jest siatkówka plażowa na niezapomniane wrażenia podczas Turnieju Siatkówki Plażowej. Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria odbędzie się w najbliższą niedzielę, 2 września 2007 od godziny 9:00, na terenie Miejskiego Stadionu K.S. NADSTAL Krzaki Czaplinkowskie.

Do turnieju siatkówki plażowej przystąpić może maksymalnie 16 par. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Mecze rozgrywane będą na zasadach PZPS do dwóch wygranych setów. W przypadku zgłoszenia się 16 drużyn, będą one podzielone na 4 grupy po 4 pary. Z grup będą awansowały po 2 najlepsze pary. Wpisowe 20 złotych od pary płatne w dniu zawodów. Losowanie grup odbędzie się w dniu zawodów. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 02 września 2007 roku, pod numerem faxu (022) 7273919 lub mailem: nadstal@nadstal.waw.pl Dla zwycięzców przewidziane zostały: puchary, dyplomy i medale. Zainteresowane osoby, więcej informacji otrzymają pod numerem telefonu: 0502 143 432. Zapraszamy na Turniej Siatkówki Plażowej do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria