Informacje18 lipca 2014, 21:45,

Wyprawa Kon-Tiki w Kinie Plenerowym w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców do Kina Plenerowego w Konstancinie-Jeziornie. Najbliższy seans filmowy odbędzie się 18 lipca 2014 roku o godz. 21.45, podczas którego będzie można obejrzeć film Joachim Roenning i Espen Sandberg pt. Wyprawa Kon-Tiki. Miejsce: Park Zdrojowy Amfiteatr w Konstancinie.

Wyprawa Kon-Tiki w Kinie Plenerowym w Konstancinie

WYPRAWA KON-TIKI - 1947 rok. Zmęczony wojną świat z zapartym tchem śledzi wyprawę, którą śmiało można określić mianem „misji niemożliwej”. Młody norweski naukowiec, Thor Heyerdahl, wierzy, że Polinezja – jeszcze w czasach przedkolumbijskich - została zasiedlona przez mieszkańców Ameryki Południowej. Aby udowodnić tę rewolucyjną tezę, Thor decyduje się na desperacki krok. Razem z pięcioma innymi śmiałkami (z których tylko jeden zna się na żeglarstwie) wyrusza w rejs przez Pacyfik, za środek transportu mając drewnianą tratwę o nazwie Kon-Tiki. Do pokonania mają 8.000 kilometrów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 lipca 2014, 10:00,

Zaproszenie na obóz Szczepu Watra


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy na obóz Szczepu Watra, który odbędzie się 19-20 lipca 2014 roku. CZUWAJ! Druhny i Druhowie! Przyjaciele! Wszyscy posiadacze zielonych sznurowadeł i zielonych chust! Serdecznie zapraszamy Was na WATRZAŃSKI ZŁAZ podczas tegorocznego obozu Szczepu Watra z Zalesia Górnego. W programie bieg na lekką stopę, rozstawianie dychy, kajaki, Omega, wachta w kuchni, nocne podchody, wspólne ognisko i wiele innych przygód. Zapraszamy! Asia Gołębiowska i Jasiek Kamiński.

obóz Szczepu Watra

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie