Artykuł partnerski9 grudnia 2020, 07:50,

Wypożyczalnie samochodów i samochody zastępcze pomocą w kryzysowej sytuacji

Wypożyczalnie samochodów i samochody zastępcze pomocą w kryzysowej sytuacji

Wypożyczalnia samochodów przydaje się w różnych sytuacjach losowych, w wyniku których nie możemy korzystać z naszego prywatnego samochodu. Może przecież zdarzyć się sytuacja, w której nasz prywatny samochód ulegnie awarii tuż przed ważnym wyjazdem, z którego nie możemy zrezygnować. Zdarzają się także kolizji, wypadki, po których samochód nie nadaje się do jazdy. Czas, w którym szukamy nowego auta jest czasem idealnym na wypożyczenie samochodu z wypożyczalni. Taki wynajętym autem możesz dojeżdżać do pracy, odwozić dzieci do szkoły czy załatwiać wszystkie swoje sprawy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Wynajem samochodu w Warszawie odbywa się szybko i bezproblemowo, a samochody dostępne pod wynajem obejmują wszystkie klasy, od małych miejskich samochodów ekonomicznych aż po auta marki premium czy komfortowe SUV-y, idealne w daleką podróż. Aby wynająć samochód, musisz przejrzeć ofertę firmy, wybrać odpowiedni model i złożyć rezerwację online. Za pośrednictwem sieci możesz także dokonać płatności. Co ważne, za przełożenie terminu wynajmu czy odwołanie rezerwacji nie poniesiesz żadnych kosztów. Jeśli korzystasz z usług wypożyczalni regularnie, czekają na Ciebie liczne rabaty i zniżki. Samochód możesz wynająć na krótki termin, możesz jednak również wypożyczyć go długoterminowo. Obsługa podstawi Ci samochód we wskazanym dniu i w umówione wcześniej miejsce. Za to również nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. 

 

Gdzie wypożyczyć samochód w Krakowie

Wypożyczalnia samochodów Kraków również pozwala na krótko-i długoterminowe wypożyczanie samochodów każdej klasy w ComfortCar. Stali klienci uzyskują atrakcyjne zniżki i promocje. Wystarczy tylko wypełnienie formularza online, podanie dokładnej daty i godziny wypożyczenia samochodu i jego zwrotu, a także podanie dokładnego miejsca wypożyczenia i zwrotu. Należy również określić, czy samochód będzie używany do wyjazdu zagranicznego czy krajowego. Wypożyczalnia samochodów Warszawa i Kraków z ComfortCar to gwarancja zadowolenia i pełnego bezpieczeństwa. Każdy z oferowanych samochodów jest dokładnie sprawdzany pod kątem sprawności i bezpieczeństwa. Obsługa może podstawić samochód w dowolne miejsce bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Taka opcja przyda się np. gdy przylatujesz na lotnisko i nie masz środka transportu, by dostać się do punktu docelowego. 

Samochód zastępczy- kiedy się przydaje?

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, w skrócie TUW, to firma ubezpieczeniowa, pozwalająca na wypożyczenie samochodu zastępczego z powodu wypadku i zniszczenia samochodu prywatnego. Aby zamówić samochód zastępczy, wystarczy jedynie za pośrednictwem strony internetowej, wypełnić formularz, w którym podaje się informacje na temat imienia i nazwiska zgłaszającego, miejsca, w którym doszło do kolizji czy wypadku oraz telefonu kontaktowego zgłaszającego. Następnie trzeba podać markę i model samochodu, który uległ uszkodzeniu. Kolejną informacją jest TU sprawcy wypadku. Warunkiem otrzymania samochodu zastępczego jest posiadanie ubezpieczenia OC w TUW przez zgłaszającego i sprawcę wypadku. Warto podkreślić, że zgłaszający nie ponosi kosztów dodatkowych w przypadku nieumyślnego uszkodzenia samochodu zastępczego, np. w wyniku kolizji drogowej. Samochód zastępczy z oc tuw może być użytkowany tak długo, aż naprawa prywatnego samochodu nie dobiegnie końca. Jeżeli naprawa samochodu się przedłuża, np. z powodu braku dostępności części zamiennych, usłuiga wypożyczenia auta zastępczego także ulegnie wydłużeniu. Co więcej, samochód zastępczy może być zwrócony w oddziale firmy w innym mieście niż został wynajęty.

 

autor/źródło: comfortcar.pl

Napisz komentarz

Informacje4 grudnia 2020, 07:32,

Sprawdzamy ile kalorii ma gorzki melon. Byliśmy zaskoczeni

Sprawdzamy ile kalorii ma gorzki melon. Byliśmy zaskoczeni

Sprawdziliśmy kaloryczność gorzkiego melona. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w gorzkim melonie pochodzą w 20% z białka, 73% z węglowodanów i 8% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu calories-info.com (link: Calories in Bitter melon)

Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma gorzki melon lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w gorzkim melonie, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Gorzki melon - kalorie i wartości odżywcze

Gorzki melon zawiera 17 kcal na 100g.

Przeczytaj też: Ile kalorii ma węgorz? Nie uwierzysz

Na przykład średniej wielkości gorzki melon (60 g) to około 10 kalorii (kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera średniej wielkości gorzki melon (60 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 0.5 łyżeczki cukru.

Aby pozbyć się tych kalorii musisz na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 1 minutę, pływać przez 1 minutę lub biegać przez 1 minutę.

Czy gorzki melon tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Niezwykle mała zawartość kalorii w gorzkim melonie stawia ten produkt w czołówce najmniej kalorycznych w kategorii warzyw. Spożywanie gorzkiego melona wydaje się być dobrym wyborem dla osób na diecie. Trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród warzyw.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w gorzkim melonie?

Gorzkie melony zawierają 1 g białka na 100g.
Średniej wielkości gorzki melon (60 g) zawiera ok. 0.6 g białka.

Ile węglowodanów jest w gorzkich melonach?

Gorzkie melony zawierają 3.7 g węglowodanów na 100g.
Średniej wielkości gorzki melon (60 g) zawiera ok. 2.2 g węglowodanów.

Ile waży gorzki melon?

Średniej wielkości gorzki melon (część jadalna po obraniu) waży ok. 60g.

Ile błonnika jest w gorzkich melonach?

Gorzkie melony zawierają w sobie 2.8 g błonnika na 100g.
Średniej wielkości gorzki melon (60 g) zawiera ok. 1.7 g błonnika. Odpowiada to ok. 6% dziennego zapotrzebowania dla dorosłego człowieka. ?

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie