Informacje26 czerwca 2017, 17:17,

Wypadek motocyklisty, na przejeździe kolejowym i czterech nietrzeźwych kierowców to bilans minionej niedzieli


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Niestety początek wakacji przyniósł na naszych drogach kolejne wypadki, do szpitali trafił zarówno 27- letni motocyklista, który zderzył się z oplem, jak i kierowca hundaya, który nie zachował ostrożności i wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Ponadto zatrzymano czterech nietrzeźwych kierowców, dwóch z nich obywatela Wietnamu i Ukrainy osadzono w policyjnej celi. Policjanci przypominają, że podczas wakacji kontroli drogowych będzie zdecydowanie więcej!

WYPADEK MOTOCYKLISTY, NA PRZEJEŹDZIE KOLEJOWYM I CZTERECH NIETRZEŹWYCH KIEROWCÓW TO BILANS MINIONEJ NIEDZIELI

Niestety początek wakacji na drogach powiatu piaseczyńskiego nie można uznać za udany, doszło do trzech wypadków, w których ranne zostały trzy osoby.

Niechlubny rekord padł jednak w niedzielę, gdzie około godziny 10.40 w miejscowości Szczaki 27- letni kierowca motocykla najprawdopodobniej jadący z dużą prędkością nie zapanował nad pojazdem i uderzył w opla. Motocyklistę do jednego z warszawskich szpitali zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Tuż po południu na przejeździe kolejowym w Piasecznie przy ulicy Gołkowskiej 63- letni kierowca Hyundai'a nie zachował należytej ostrożności i wjechał pod nadjeżdżający pociąg kolei wąskotorowej, poszkodowany również trafił do szpitala. Ponadto w czasie minionego weekendu policjanci na terenie powiatu piaseczyńskiego zatrzymali łącznie 4 kierowców, którzy zdecydowali się by prowadzić swój pojazd pod wpływem alkoholu.

Dla dwóch z nich zakończyło się to w policyjnym areszcie. O 19.30 spod jednej z restauracji w Józefosławiu wyszedł zataczającym się krokiem mężczyzna i próbował odjechać swoją toyotą, jednak inni klienci restauracji widząc to zachowanie uniemożliwili mu kontynuowanie jazdy ulicą i oddali 32- letniego obywatela Wietnamu w ręce policjantów z wydziału ruchu drogowego, mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu. 10 minut później w Piasecznie przy ulicy Okulickiego także funkcjonariusze z drogówki zatrzymali 33- letniego obywatela Ukrainy, który prowadził volkswagena mając w organizmie ponad 2 promile. Obaj zatrzymani trafili do policyjnej celi.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WYPADEK MOTOCYKLISTY, NA PRZEJEŹDZIE KOLEJOWYM I CZTERECH NIETRZEŹWYCH KIEROWCÓW TO BILANS MINIONEJ NIEDZIELI

Policjanci przestrzegają, że podczas wakacji kontroli drogowych będzie zdecydowanie więcej i przypominają o obowiązującym w Polsce prawu które całkowicie wyklucza prowadzenie pojazdów nawet przy minimalnej dawce alkoholu.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 czerwca 2017, 17:27,

Housepital Festival Piaseczno 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 lipca 2017 roku zapraszamy na otwieracie wakacji w elektronicznym stylu. Na rynku miejskim w Piasecznie odbędzie się 5 jubileuszowa edycja Housepital Festival. Jest to projekt, który daje okazję do prezentowania muzyki klubowej w warunkach plenerowych. Pomysłodawcą i głównym organizatorem festiwalu jest DJ Martin Rosa. Wyrzutnie ognia, armaty z CO2, gigantyczny mega-robot LED będą wśród atrakcji tegorocznego festiwalu! Wejście bezpłatne.

HOUSEPITAL FESTIVAL PIASECZNO 2017

Na Housepital Festival Piaseczno wystąpią:
16:00 - 17:30 Dj Slim
17:30 - 18:30 Nino Suarez
18:30 - 19:30 Jacob Core
19:30 - 20:30 Martin Rosa
20.30 - 22.00 gwiazda festiwalu C-BOOL

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

HOUSEPITAL FESTIVAL PIASECZNO 2017

HOUSEPITAL FESTIVAL PIASECZNO 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie