Informacje29 maja 2009, 00:00,

Wyniki konkursu ZDJęCIE MIESI¡CA - Kwiecień 2009

25 maja 2009 roku, zakończyło się głosowanie w pierwszej edycji konkursu fotograficznego na naszym forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego i wybraliśmy 3 najciekawsze zdjęcia, z czego jedno z nich otrzymało tytuł ZDJęCIE MIESI¡CA KWIECIEń 2009. Serdecznie gratulujemy Piotrowi, a także Izie oraz Marzenie, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

Górki Szymona
MIEJSCE 1 - Górki Szymona. Autor: VIA (Piotr)

Rozmowy przy zachodzie słońca
MIEJSCE 2 - Rozmowy przy zachodzie słońca. Autor: Schiza (Iza)

Nogi
MIEJSCE 3 - Nogi... Autor: Leelooo (Marzena)

Z głosowaniem możecie zapoznać się wątku: głosowanie na Zdjęcie Miesiąca kwiecień 2009. Z przyjemnością informujemy, że jedną z nagród jest wystawa wyróżnionych zdjęć w restauracji Zawrotnica przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie. Osoby zainteresowane obejrzeniem powyższych zdjęć, zapraszamy do restauracji. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego. Od 1 czerwca 2009 roku, rozpoczynamy przyjmowanie mailem zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu: ZDJęCIE MIESI¡CA MAJ 2009. Zainteresowane osoby, odsyłam do zapoznania się z nagrodami i regulaminem konkursu: regulamin konkursu fotograficznego. Zapraszam i zachęcam wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje25 maja 2009, 00:00,

Spotkania Chóralne Constanzo Cantare Konstancin-Jeziorna

Szkoła Muzyczna w Konstancinie, Konstanciński Dom Kultury oraz Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego serdecznie zaprasza na pierwsze Spotkania Chóralne pod nazwą CONSTANZO CANTARE, które odbędą się w Konstancinie-Jeziornie w dniach 29-31 maja 2009 r. Udział w spotkaniach potwierdziło 8 chórów i zespołów wokalnych z powiatu piaseczyńskiego. Gościem specjalnym będzie Hranicky Detsky Pevecky Sbor z Hranic w Republice Czeskiej. Koncerty, prezentacje i warsztaty wokalne będą odbywały się przez trzy dni, codziennie w innym miejscu i będą prezentowały różnorodny repertuar, od muzyki sakralnej po gospel i jazz. Impreza jest realizowana w ramach projektu Powiat Piaseczyński Stolicą Kulturalną Mazowsza 2009 i jest współfinansowana ze środków Powiatu Piaseczyńskiego i samorządu Województwa Mazowieckiego.

W piątek, 29 maja 2009 roku zapraszamy do Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów przy ul. Leśnej 15/17 na godz. 15.00 na Koncert Otwarcia. Po koncercie wszystkie zgłoszone chóry wezmą udział w warsztatach Wokalnych. W sobotę, 30 maja 2009 roku o godz. 16.30 w Kościele św. Józefa w Mirkowie odbędzie się Koncert zatytułowany Musica Sacra, na którym wystąpią: chór Ars Antiqua, zespół Grapa Gospel, Kameralny Chór Szkoły Muzycznej w Konstancinie oraz Hranicky Komorni vyber. Koncert ten zrealizowano ze środków Powiatu Piaseczyńskiego. Koncert Finałowy spotkań Constanzo Cantare, odbędzie się w niedzielę, 31 maja 2009 roku o godz. 13:30 w nowym amfiteatrze w Parku Zdrojowym w Konstancinie. W koncercie wezmą udział wszystkie zespoły i chóry goszczące na Spotkaniach oraz gość specjalny - Hranicky Detsky Pevecky Sbor. Zapraszamy spotkania chóralne Constanzo Cantare w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin