Informacje17 sierpnia 2011, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego tematycznego - Z WIZYT¡ NA STRYCHU - GRA ŚWIAT£A KURZU I RUPIECI

16 sierpnia 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: Z WIZYT¡ NA STRYCHU - GRA ŚWIAT£A KURZU I RUPIECI. Spośród 6 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Pawłowi, Piotrowi oraz Pawłowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: Audaux (Paweł)

MIEJSCE 2
Autor: wolski11111 (Paweł)

MIEJSCE 3
Autor: fotomigawka (Piotr)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: Z WIZYT¡ NA STRYCHU - GRA ŚWIAT£A KURZU I RUPIECI. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych. Kolejny konkurs już we wrześniu 2011 roku, do którego będą przyjmowane zdjęcia zgodne z tematem: POCZTÓWKI Z WAKACJI.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje17 sierpnia 2011, 00:00,

Paweł Górski i Piotr Maciejczyk w Ogród Bar Piaseczno

OGRÓD Bar Piaseczno zaprasza serdecznie mieszkańców, na koncert duetu PAWE£ GÓRSKI i PIOTR MACIEJCZYK. Wybierzcie się w podróż do krainy łagodności, za głosem Pawła Górskiego wraz z akompaniamentem Piotra Maciejczyka na akordeonie. W programie dawno niesłyszalne utwory autorskie i znane utwory w nieznanym wykonaniu na głos ludzki, gite i cyję. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 19 sierpnia 2011 roku, start około godz. 20:30. OGRÓD Bar znajduje się przy ul. Zgoda 1a w Piasecznie (przy parkingu, między Rynkiem z fontanną, a Parkiem - mapa).

Paweł Górski i Piotr Maciejczyk
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno