Informacje17 lutego 2011, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego tematycznego - Uroki Zimy

16 lutego 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: UROKI ZIMY. Spośród 9 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Alicji, Piotrowi oraz Agnieszce, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: schlingel (Alicja)

MIEJSCE 2
Autor: fotomigawka (Piotr)

MIEJSCE 3
Autor: grejfrutoowa (Agnieszka)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: UROKI ZIMY. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych. Czekam na Wasze propozycje tematów: propozycje tematów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje18 lutego 2011, 00:00,

Teatr Narwal Magiczny Las - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: MAGICZNY LAS, w wykonaniu Teatru Narwal. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 lutego 2011 roku, o godzinie 15:15 w sali Ośrodka Kultury, przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy!

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO
Spektakl MAGICZNY LAS uczy szacunku i wrażliwości dla przyrody. Wybierając się na wędrówkę po lesie, nawet nie przypuszczamy ile nie odkrytych miejsc niknie nam pod stopami. Ile magicznych światów ukrywają zakamarki drzew i stada szeleszczących pod stopami liści. Las nie ujawni się jednak przed nami, gdy nie uszanujemy każdej jego części, jednak gdy otworzymy szeroko oczy, zatrzymamy się by napełnić płuca jodłowym zapachem usłyszymy jego głos. To spotkało Stasia, którego leśne wróżki nauczyły słuchać odgłosów natury. Chłopcu wcale nie podobało się to co miały mu do powiedzenia drzewa, rośliny i zwierzęta. Nawet pająk Bonifacy złościł się na chłopca za wciąż zrywane pajęcze sieci. Ta mądra i zabawna opowieść uczy wrażliwości i szacunku do przyrody. Ciekawe kreacje aktorskie w połączeniu ze sztuka lalkarską przeniosą widzów w prawdziwie magiczny las. Poznaj bliżej Teatr Narwal: www.teatrnarwal.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno