Informacje28 lutego 2012, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego Ruch na zdjęciu

27 lutego 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: RUCH NA ZDJęCIU. Spośród 19 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, oraz członkowie jury, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Po głosowaniu jury, kolejność niektórych zdjęć zmieniła się, oraz musieliśmy przeprowadzić dogrywkę o 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy Agacie, Piotrowi i Michałowi, których zdjęcia wygrały w naszym konkursie, oraz Joannie i Adamowi, których zdjęcia zostały wyróżnione. Poniżej prezentujemy zwycięskie i wyróżnione zdjęcia:

Wygrane w konkursie Ruch na zdjęciu:

MIEJSCE 1
Autor: Agata I. (Agata)

MIEJSCE 2
Autor: fotomigawka (Piotr)

MIEJSCE 3
Autor: majkelohara (Michał)

Wyróżnienia w konkursie Ruch na zdjęciu:

Autor: joannatkaczuk (Joanna)

Autor: WielkiGęgacz (Adam)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: RUCH NA ZDJęCIU. Od marca 2012 roku rozpoczyna się kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego: PEJZAż ZIMOWY. Na Wasze zdjęcia czekamy do 10 marca.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje26 lutego 2012, 00:00,

Wojciech Lewandowski przedstawi Polskie Andy

Klub Podróżnika Konstancin serdecznie zaprasza mieszkańców na spotkanie z Wojciechem Lewandowskim. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek 28 lutego 2012 roku o godz. 19.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Jaworskiego 18. Podczas spotkania Wojciech Lewandowski zaprezentuje swoje zdjęcia z Andów, oraz będzie można obejrzeć film Polskie Andy. Spotkanie będzie połączone z promocją książki Wojciecha Lewandowskiego: Zamknij oczy i pomyśl o Andach.

WOJCIECH LEWANDOWSKI PRZEDSTAWI POLSKIE ANDY

Wojciech Lewandowski to geograf (geoekolog), wykładowca na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Warszawskiego. W ,,cywilu’’ alpinista i podróżnik, uczestnik wielu ekspedycji naukowych i alpinistycznych alpinistycznych w góry świata. Wszedł na 15 sześciotysięczników Andach, Hindokuszu i Himalajach Himalajach i siedmiotysięczny Mustagh Aga w Pamirze. Ostatnimi laty najbardziej związany jest z Ameryką Południową, gdzie przemierzył już wszystkie andyjskie kraje oraz wiele państw Ameryki Środkowej. Autor i współautor licznych książek naukowych, współpracownik wielu czasopism górskich i geograficznych. Pomysłodawca wielu programów szkoleniowych akcji związanych z popularyzacją gór i ochrony środowiska.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna