Informacje18 września 2011, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego POCZTÓWKI Z WAKACJI

16 września 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: POCZTÓWKI Z WAKACJI. Spośród 14 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Joannie, Arkowi oraz Krzyśkowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: joannatkaczuk (Joanna)

MIEJSCE 2
Autor: dr (Arek)

MIEJSCE 3
Autor: Krzysztof Dynowski (Krzysiek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: POCZTÓWKA Z WAKACJI.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje19 września 2011, 00:00,

Kuffer - Co w brzuchu piszczy - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: CO W BRZUCHU PISZCZY, CZYLI... RATUNKU DZIDZIUŚ, w wykonaniu Teatru Kuffer. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 września 2011 roku, o godzinie 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Zapraszamy!

CO W BRZUCHU PISZCZY, CZYLI... RATUNKU DZIDZIUŚ

Teatr KUFFER przedstawienie pt. Co w brzuchu piszczy, czyli... Ratunku dzidziuś. Spektakl z udziałem lalek i wspaniałych aktorów wielokrotnie goszczących już na naszej scenie - Anna oraz Andrzej Musiał. Był sobie raz mały domek. Jak w serialu oczywiście. Mały domek, no i komin, pewnie taki widzieliście… Zwariowane przygody i ważny problem pojawienia się w domu rodzeństwa. To spektakl familijny w barwny sposób dotykający ważnych problemów akceptacji i tolerancji. Historia dla małych i dużych. Jest złośliwy kocur myszka, która ratuje Kubusia z opresji, kominiarz i pomocnik kominiarza. I jest dzidziuś, który sprawia, że rodzice nie mogą nadążyć z wymianą pieluch a starszy brat – czuje się samotny i opuszczony. Mądrze, ale śmiesznie kabaretowo i z morałem. Więcej informacji na stronie internetowej: www.teatrkuffer.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno