Informacje28 grudnia 2011, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego Niebanalne ujęcia zwierząt

28 grudnia 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: NIEBANALNE UJęCIA ZWIERZ¡T. Spośród 17 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, oraz członkowie jury, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Po głosowaniu jury, kolejność niektórych zdjęć zmieniła się. Serdecznie gratulujemy Grażynie, Alicji oraz Jackowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

NIEBANALNE UJęCIA ZWIERZ¡T
MIEJSCE 2
Autor: schlingel (Alicja)

NIEBANALNE UJęCIA ZWIERZ¡T
MIEJSCE 3
Autor: Alfa_33 (Jacek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: NIEBANALNE UJęCIA ZWIERZ¡T.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje29 grudnia 2011, 00:00,

Koncert kolęd w kościele w Sobikowie gm. Góra Kalwaria

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Parafia św. Stanisława BM w Sobikowie serdecznie zapraszają mieszkańców na koncert kolęd w wykonaniu dzieci ze szkół podstawowych z Czaplinka, Czachówka i Dobiesza. Uczniowie są uczestnikami unijnego projektu: Integracja poprzez śpiew, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Koncert odbędzie się 30 grudnia 2011 roku o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Sobikowie. Zapraszamy!

Koncert kolęd w kościele w Sobikowie
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria