Informacje25 czerwca 2012, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego - Nasza Jeziorka

25 czerwca 2012 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: NASZA JEZIORKA. Spośród 45 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, oraz członkowie jury, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Piotrowi, Sarze oraz Pawłowi, których zdjęcia wygrały w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia.

Zwycięzcy w konkursie NASZA JEZIORKA:

MIEJSCE 1
Autor: fotomigawka (Piotr Michalski)

Fotografia przedstawia rzekę uchwyconą na wysokości starego młyna w miejscowości Zawodne (Gmina Prażmów).

MIEJSCE 2
Autor: sara_ (Sara Smyka)

Zdjęcie przedstawia wschód słońca we mgle koryta Jeziorki.

MIEJSCE 3
Autor: pawciomambo (Paweł Popowicz)

Pawłowi udało się zatrzymać bieg rzeki Jeziorka w otaczającej ją zieleni.

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku na podforum fotograficznym mieszkańców powiatu: NASZA JEZIORKA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje23 czerwca 2012, 00:00,

Niedzielne spotkanie na trawie piknik Słomczyn

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na NIEDZIELNE SPOTKANIE NA TRAWIE, czyli pełen atrakcji rodzinny piknik w Słomczynie. Impreza odbędzie się 24 czerwca 2012 roku o godz. 13.00, na boisku w Słomczynie. W programie organizatorzy przedstawienie teatralne, animacje dla dzieci, gry i zabawy, konkursy, dmuchane zabawki. Zapraszamy.

Niedzielne spotkanie na trawie piknik w Słomczynie
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna