Informacje25 czerwca 2012, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego - Nasza Jeziorka

25 czerwca 2012 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: NASZA JEZIORKA. Spośród 45 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, oraz członkowie jury, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Piotrowi, Sarze oraz Pawłowi, których zdjęcia wygrały w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia.

Zwycięzcy w konkursie NASZA JEZIORKA:

MIEJSCE 1
Autor: fotomigawka (Piotr Michalski)

Fotografia przedstawia rzekę uchwyconą na wysokości starego młyna w miejscowości Zawodne (Gmina Prażmów).

MIEJSCE 2
Autor: sara_ (Sara Smyka)

Zdjęcie przedstawia wschód słońca we mgle koryta Jeziorki.

MIEJSCE 3
Autor: pawciomambo (Paweł Popowicz)

Pawłowi udało się zatrzymać bieg rzeki Jeziorka w otaczającej ją zieleni.

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku na podforum fotograficznym mieszkańców powiatu: NASZA JEZIORKA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje26 czerwca 2012, 00:00,

Między historią a współczesnością - sobotni spacer z przewodnikiem PTTK po Piasecznie

Krajoznawcy PTTK Piaseczno zapraszają w najbliższą sobotę 30 czerwca 2012 roku o godz. 10.00 na spacer z przewodnikiem z cyklu: Jak to drzewiej bywało. Temat przewodni wycieczki: MIęDZY HISTORI¡ A WSPÓ£CZESNOŚCI¡. W programie między innymi zwiedzanie oczyszczalni ścieków. Zbiórka zainteresowanych osób, przed Ratuszem w Piasecznie o godz. 10.00. Czas spaceru około 2 godzin. Udział w spacerze po Piasecznie jest bezpłatny. Zapraszam na sobotni spacer z przewodnikiem Stanisławem Hofmanem.

MIęDZY HISTORI¡ A WSPÓ£CZESNOŚCI¡ - SPACER Z PRZEWODNIKIEM PO PIASECZNIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno