Informacje24 kwietnia 2012, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego - Chwilo trwaj

23 kwietnia 2012 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: CHWILO TRWAJ. Spośród 26 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, oraz członkowie jury, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Piotrowi, Joannie oraz Monice Magdalenie, których zdjęcia wygrały w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia.

Zwycięzcy w konkursie CHWILO TRWAJ:

MIEJSCE 1
Autor: fotomigawka (Piotr)

MIEJSCE 2
Autor: joannatkaczuk (Joanna)

MIEJSCE 3
Autor: n_avoie (Monika Magdalena)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku na forum mieszkańców: CHWILO TRWAJ. Gratuluję!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje24 kwietnia 2012, 00:00,

Zobacz wystawę fotografii Z tradycją na Jasnej

Urząd Gminy Lesznowola zaprasza mieszkańców na wystawę fotografii pt. Z TRADYCJ¡ NA JASNEJ, która dokumentuje spotkania seniorów z Gminy Lesznowola z autystami zatrudnionymi w Pracowni Rzeczy Różnych Synapsis. Wystawę można obejrzeć w na korytarzach Urzędu przy ul. Gminnej Rady Narodowej 60 w Lesznowoli. Wystawa czynna jest w godzinach od 9.00 do 16.00 i można ją oglądać do 7 maja 2012 roku.

WYSTAWA FOTOGRAFII Z TRADYCJ¡ NA JASNEJ

Wystawa Z tradycją na Jasnej dokumentuje niezwykłe spotkania, które odbywały się w Wilczej Górze w okresie od października 2011 do kwietnia 2012 roku. Bohaterami tych wydarzeń stali się seniorzy z gminy Lesznowola oraz osoby z autyzmem, które są zatrudnione w Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS. Spotkania były okazją do poznania się, wymiany doświadczeń i rozwijania wzajemnej akceptacji. Wystawa fotograficzna jest rejestrem towarzyszących im spojrzeń, gestów, interakcji i współpracy. Dzięki wspólnym działaniom powstał m.in. międzypokoleniowy śpiewnik, książka kucharska, a wiele osób zaraziło się miłością do rękodzieła i nordic-walkingu. Zapraszam na wystawę fotografii Z tradycją na Jasnej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola